Rozwiń filtry Filtry

"Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" na Śląsku i Opolszczyźnie

AUTOR: Redaktor

"Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny". Taką akcję, drugi raz, organizuje Polska Organizacja Turystyczna. W weekend, od 31 marca do 2 kwietnia taniej będzie można zwiedzić atrakcyjne miejsca, skorzystać z noclegów, albo zjeść w wybranych restauracjach.

 

W całym kraju, do akcji przystąpiło 450 właścicieli pensjonatów, restauracji i obiektów turystycznych. Taniej będzie można zwiedzić na przykład: Aqua Park w Zakopanem, Dom Legend Toruńskich, Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku czy Kopalnię Soli w Wieliczce. W programie biorą udział także obiekty znajdujące się na Śląsku i Oplszczyźnie.

 

 

W województwie opolskim taniej będzie można zwiedzić Muzeum Polskiej Piosenki oraz Galerię Sztuki Współczesnej w Opolu, Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie, albo wypożyczyć kajak na przystani w Zagwiździu.

 

 

Na Śląsku do akcji przystąpiły obiekty znajdujące się na Szlaku Zabytków Techniki. Są to: Stara Fabryka - Muzeum Historyczne w Bielsku-Białej, Muzeum Śląskie w Katowicach, Centralne Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach, Muzeum Prasy Śląskiej w Pszczynie, Szyb Maciej w Zabrzu i Stary Młyn – Muzeum Dawnych Rzemiosł w Żarkach. Ponadto na "Weekend za pół ceny" zapraszają marina w Poraju, Muzeum Ognia w Żorach i Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" w Koszęcinie.

KATEGORIA:Spotkania
TERMIN:2017-03-31 - 2017-04-02
Miejsce:Śląsk i Opolszczyzna
Adres:
Telefon:
Email:
WWW:
Organizator:Polska Organizacja Turystyczna
Coś się nie zgadza? Zgłoś błąd redakcji.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Ukryj filtry Ukryj filtry
Województwo dolnośląskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Kraj Śląsko-Morawski Kraj Ołomuniecki Opolski Północny Opolski Centralny Opolski Południowy Śląski Częstochowski Śląski Bytomski Śląski Sosnowiecki Śląski Gliwicki Śląski Katowicki Śląski Rybnicki Śląski Tyski Śląski Bielski
Kategoria
Festiwale
Festyny
Koncerty
Przedstawienia/spektakle
Wydarzenia sportowe
Wystawy
Spotkania
Warsztaty
Jarmarki
Gry terenowe
Turnieje
Imprezy muzyczne
Piknik
Wydarzenia w wybranym dniu
wyszukaj »
‹ wyczyść filtr
energylandiaEL
DOMINIAK
kratka
Rafał Jurowski
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam