Rozwiń filtry Filtry

Imprezy polecane przez Rodzinne Wyprawy, na które możecie się wyprawić całą rodziną.

Styczeń
26
Spotkania
26 stycznia 2019

Trwa remont Bytomskiego Centrum Kultury, ale nie przeszkadzo on w zaplanowanych zajęciach. Sobotnie (26.01) spotkanie w Becekowym Pokoju Gier odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

 

Styczeń
20
Warsztaty
20 stycznia 2019

Czy lalki nocą śpią? - będą się zastanawiać uczestnicy warsztatów rodzinnych w nyskim muzeum. Kanwą zajęć stanie się wystawa fotografii Wiesi Hołyńskiej.

Styczeń
20
Warsztaty
20 stycznia 2019

Opowieści nie znają granic i przenoszą nas do odległych światów. Takie będą Opowieści Parparuszy, czyli rodzinne warsztaty, które odbędą się w niedzielę (20.01), w Muzeum Śląskim.

Styczeń
19
Spotkania
19 stycznia 2019

Sobota z Mamą i Tata to propozycja wspólnego, aktywnego spędzenia czasu. Na spotkanie zaprasza Biblioteka Miejska w Opolu.

Styczeń
19
Spotkania
19 stycznia 2019

Stadion Miejski i Tyska Galeria Sportu otwierają swoje podwoje. W sobotę (19.01) będzie można zwiedzić ekspozycję stałą i miejsca zwykle niedostępne kibicom.

Styczeń
19
Warsztaty
19 stycznia 2019

"Zerkanie czyli natury światła podglądanie" odbędzie się w sobotę (19.01) w Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych. To specjalne pokazy z wykorzystaniem elementów optyki.

Styczeń
17
Spotkania
17 stycznia 2019

Wielbiciele planszówek opanowują w każdy czwartek Park Tradycji w Siemianowicach Śląskich. Każdy, kto lubi pogłówkować i chce poznać nowe osoby może wziąć udział w Klubie Gier Planszowych.

Styczeń
6
Spotkania
6 stycznia 2019

Trzech Króli jest niezwykłym dniem dla Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych. Wtedy organizowane jest Święto Światła. W niedzielę (6.01) odbędzie się po raz czternasty.

Grudzień
26
Wystawy
26 grudnia 2018

Świąteczny prezent dla zwiedzających przygotowało Muzeum Górnośląskie w Bytomiu. W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia zaprasza na bezpłatne zwiedzanie wystawy "Śląskie betlejki i szopki z Ameryki Południowej – Boże Narodzenie bez granic".

Grudzień
23
Jarmarki
23 grudnia 2018

Co roku, w każdą niedzielę Adwentu, w rudzkim opactwie odbywa się jarmark. Zorganizowano go, aby umilić czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia.

Strona:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
...
87
»
Ukryj filtry Ukryj filtry
Województwo dolnośląskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Kraj Śląsko-Morawski Kraj Ołomuniecki Opolski Północny Opolski Centralny Opolski Południowy Śląski Częstochowski Śląski Bytomski Śląski Sosnowiecki Śląski Gliwicki Śląski Katowicki Śląski Rybnicki Śląski Tyski Śląski Bielski
Kategoria
Festiwale
Festyny
Koncerty
Przedstawienia/spektakle
Wydarzenia sportowe
Wystawy
Spotkania
Warsztaty
Jarmarki
Gry terenowe
Turnieje
Imprezy muzyczne
Piknik
Wydarzenia w wybranym dniu
wyszukaj »
‹ wyczyść filtr
energylandiaEL
DOMINIAK
kratka
Rafał Jurowski
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam