Rozwiń filtry Filtry

Imprezy polecane przez Rodzinne Wyprawy, na które możecie się wyprawić całą rodziną.

Marzec
20
Wystawy
20 marca 2018 - 2 września 2018

Postaci z bajek, filmów, świata muzyki oraz modele aut, motocykli i robotów można oglądać w Galerii Figur Stalowych w Europie Centralnej. Rzeźby wykonano z zezłomowanych części samochodowych i innych urządzeń codziennego użytku. To przykład współczesnego pop-artu.

Lipiec
20
Spotkania
20 lipca 2018

W wakacyjne, piątkowe wieczory można będzie spotkać się z duchami na ogrodzienieckim zamku. Podczas podróży po zamkowych murach, przewodnik opowie legendy i historie. To będą niezapomniane wieczory z dodatkowymi atrakcjami.

Lipiec
21
Spotkania
21 lipca 2018

Sobota z Mamą i Tata to propozycja wspólnego, aktywnego spędzenia czasu. Na spotkanie zaprasza Biblioteka Miejska w Opolu.

Lipiec
29
Spotkania
29 lipca 2018

Jeśli przeczytaliście już wszystkie posiadane książki, to warto wybrać się po nowe. "Dwór Kossaków" w Górkach Wielkich, w niedzielę (29.07), organizuje Wymienialnię Książek.

 

Sierpień
12
Spotkania
12 sierpnia 2018

Zamiast niedzielnych zakupów – niedzielne, rodzinne wycieczki. To propozycja Kolei Śląskich, które wprowadzają bezpłatne przejazdy dla rodziców w każdą pierwszą niedzielę miesiąca wolną od handlu.

Ukryj filtry Ukryj filtry
Województwo dolnośląskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Kraj Śląsko-Morawski Kraj Ołomuniecki Opolski Północny Opolski Centralny Opolski Południowy Śląski Częstochowski Śląski Bytomski Śląski Sosnowiecki Śląski Gliwicki Śląski Katowicki Śląski Rybnicki Śląski Tyski Śląski Bielski
Kategoria
Festiwale
Festyny
Koncerty
Przedstawienia/spektakle
Wydarzenia sportowe
Wystawy
Spotkania
Warsztaty
Jarmarki
Gry terenowe
Turnieje
Imprezy muzyczne
Piknik
Wydarzenia w wybranym dniu
wyszukaj »
‹ wyczyść filtr
kratka
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam
ewapod
basia
Jossera