Rozwiń filtry Filtry

Imprezy polecane przez Rodzinne Wyprawy, na które możecie się wyprawić całą rodziną.

Wrzesień
22
Spotkania
22 września 2018

Jedno z najpiękniejszych miesc turystycznych polski doczekało się swojego święta. W sobotę (22.09) odbędzie sie pierwsza JUROMANIA, czyli święto Szlaku Orlich Gniazd. Zaplanowano koncerty, rekonstrukcje historyczne, pokazy taneczne, warsztaty, zawody wspinaczkowe i konkursy. Imprezy odbędą się w różnych miejscach Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Wrzesień
22
Spotkania
22 września 2018

Stadion Miejski i Tyska Galeria Sportu otwierają swoje podwoje. W sobotę (22.09) będzie można zwiedzić ekspozycję stałą i miejsca zwykle niedostępne kibicom.

Wrzesień
22
Spotkania
22 września 2018

Sobota z Mamą i Tata to propozycja wspólnego, aktywnego spędzenia czasu. Na spotkanie zaprasza Biblioteka Miejska w Opolu.

Wrzesień
29
Spotkania
29 września 2018 - 30 września 2018

Jeśli przeczytaliście już wszystkie posiadane książki, to warto wybrać się po nowe. "Dwór Kossaków" w Górkach Wielkich, w weekend (29-30.09), organizuje Wymienialnię Książek.

 

Wrzesień
29
Spotkania
29 września 2018

Jesień w Radlinie rozpoczyna się latawcami. Będzie je można puszczać w sobotę (29.09), podczas święta, na które zaprasza Miejski Ośrodek Kultury.

Październik
14
Spotkania
14 października 2018

Zamiast niedzielnych zakupów – niedzielne, rodzinne wycieczki. To propozycja Kolei Śląskich, które wprowadzają bezpłatne przejazdy dla rodziców w każdą pierwszą niedzielę miesiąca wolną od handlu.

Ukryj filtry Ukryj filtry
Województwo dolnośląskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Kraj Śląsko-Morawski Kraj Ołomuniecki Opolski Północny Opolski Centralny Opolski Południowy Śląski Częstochowski Śląski Bytomski Śląski Sosnowiecki Śląski Gliwicki Śląski Katowicki Śląski Rybnicki Śląski Tyski Śląski Bielski
Kategoria
Festiwale
Festyny
Koncerty
Przedstawienia/spektakle
Wydarzenia sportowe
Wystawy
Spotkania
Warsztaty
Jarmarki
Gry terenowe
Turnieje
Imprezy muzyczne
Piknik
Wydarzenia w wybranym dniu
wyszukaj »
‹ wyczyść filtr
kratka
Rafał Jurowski
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam
ewapod
basia