Rozwiń filtry Filtry

Imprezy polecane przez Rodzinne Wyprawy, na które możecie się wyprawić całą rodziną.

Marzec
13
Wystawy
13 marca 2018 - 20 maja 2018

Rośliny towarzyszyły człowiekowi od zawsze. Miały wpływ nie tylko na jadłospis, ale także na rozwój przymysłu. Można się o tym przekonać na wystawie "Zaczęło się od ziarna…Historia roślin uprawnych", która jest czynna w Muzeum Śląskim w Katowicach.

Marzec
20
Wystawy
20 marca 2018 - 2 września 2018

Postaci z bajek, filmów, świata muzyki oraz modele aut, motocykli i robotów można oglądać w Galerii Figur Stalowych w Europie Centralnej. Rzeźby wykonano z zezłomowanych części samochodowych i innych urządzeń codziennego użytku. To przykład współczesnego pop-artu.

Maj
14
Wystawy
14 maja 2018 - 20 maja 2018

Artyści z Petersburga wykonali wierne imitacje postaci ludzi, których wygląd był swego rodzaju wybrykiem natury. Woskowe figury znalazły się w Muzeum Antropologicznym. Od poniedziałku (14.05) można je oglądać w Muzeum w Nysie.

Maj
17
Spotkania
17 maja 2018 - 20 maja 2018

Pszczela Eko Kraina rusza w czwartek (17.05) w Tarnowskich Górach. Od piętnastu lat w mieście organizowane są warsztaty i spotkania poświęcone ekologii i wspieraniu działań mieszkańców na rzecz ochrony środowiska. Bohaterkami tegorocznej imprezy będą pszczoły.

Maj
26
Spotkania
26 maja 2018

Bajek, legend i ludowych podań będzie można posłuchać w wrześniowe soboty, w chorzowskim Skansenie. W najbliższą (26,05) bajki na dobranoc opowie Edward Jon z Rudy Śląskiej.

Czerwiec
10
Spotkania
10 czerwca 2018

Zamiast niedzielnych zakupów – niedzielne, rodzinne wycieczki. To propozycja Kolei Śląskich, które wprowadzają bezpłatne przejazdy dla rodziców w każdą pierwszą niedzielę miesiąca wolną od handlu.

Ukryj filtry Ukryj filtry
Województwo dolnośląskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Kraj Śląsko-Morawski Kraj Ołomuniecki Opolski Północny Opolski Centralny Opolski Południowy Śląski Częstochowski Śląski Bytomski Śląski Sosnowiecki Śląski Gliwicki Śląski Katowicki Śląski Rybnicki Śląski Tyski Śląski Bielski
Kategoria
Festiwale
Festyny
Koncerty
Przedstawienia/spektakle
Wydarzenia sportowe
Wystawy
Spotkania
Warsztaty
Jarmarki
Gry terenowe
Turnieje
Imprezy muzyczne
Piknik
Wydarzenia w wybranym dniu
wyszukaj »
‹ wyczyść filtr
kratka
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam
ewapod
basia
Jossera