Rozwiń filtry Filtry

Podzamcze: Wyścig kolarski Jura Tour

AUTOR: Redaktor

Amatorzy jazdy na rowerze, w niedzielę (17.09), mogą wziąć udział w wyścigu kolarskim Jura Tour. To pierwsza w regionie impreza kolarska dla dzieci i dorosłych. Chętni mogą spróbować swoich sił na trzech dystansach.

Zawodnicy wyścig będą rozpoczynać i kończyć przy Górze Birów w Podzamczu. Trasy poprowadzono przez atrakcyjne widokowo szlaki rowerowe Jury, po nawierzchni szutrowej i asfaltach oraz drogami publicznymi. Przygotowano trzy dystanse: Family długości 4 kilometrów, Hobby długości 32 kilometrów i 400 metrów przewyższeń oraz Pro wynoszący 64 kilometry czyli 2 x Hobby.

 

 

Dzieci w wieku od 6 do 12 lat wraz z opiekunem rozpoczynają wyścig o godzinie 10:00 na dystansie Family. Na pozostałych trasach zawody rozpoczynają się o 11:00. Warunkiem zaliczenia wyścigu jest zebranie pieczątek, które będą przybijane w punktach kontrolnych.

 

 

Swój udział w imprezie można zgłosić na stronie www.czasomierzyk.pl/zapisy2017/juratour/ lub w dniu imprezy, w biurze zawodów.

 

KATEGORIA:Wydarzenia sportowe
TERMIN:2017-09-17 (start 09:00)
Miejsce:Góra Birów
Adres:Partyzantów, Podzamcze
Telefon:502 419 981, 728 490 850
Email:
Organizator:Stowarzyszenie Kolarskie VivaBic
Coś się nie zgadza? Zgłoś błąd redakcji.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Ukryj filtry Ukryj filtry
Województwo dolnośląskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Kraj Śląsko-Morawski Kraj Ołomuniecki Opolski Północny Opolski Centralny Opolski Południowy Śląski Częstochowski Śląski Bytomski Śląski Sosnowiecki Śląski Gliwicki Śląski Katowicki Śląski Rybnicki Śląski Tyski Śląski Bielski
Kategoria
Festiwale
Festyny
Koncerty
Przedstawienia/spektakle
Wydarzenia sportowe
Wystawy
Spotkania
Warsztaty
Jarmarki
Gry terenowe
Turnieje
Imprezy muzyczne
Piknik
Wydarzenia w wybranym dniu
wyszukaj »
‹ wyczyść filtr
energylandiaEL
DOMINIAK
kratka
Rafał Jurowski
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam