Rozwiń filtry Filtry

Ogrodzieniec: Turniej Rycerski na zamku

AUTOR: Redaktor

Dwudziesty raz rycerze będą walczyć o Miecz Kasztelana Zamku Ogrodzienieckiego. Wielkie spotkanie rekonstruktorów, grup odtwórczych i oczywiście gości zaplanowano w weekend, w Podzamczu. Po raz pierwszy zobaczyć będzie można średniowieczny turniej konny.

Przez dwa dni atrakcji nie zabraknie. Będą widowiskowe walki bohurtowe, średniowieczne zapasy, pokazy lotów ptaków drapieżnych, turniej bojowy oraz pokazy ciężkozbrojnej jazdy w wykonaniu grupy konnej Dextrarius. Kto zgłodnieje, posili się średniowieczną strawą. Aktywni mogą uczestniczyć w "biegu damy i rycerza", albo turnieju tańców dawnych. Na zakończenie pełnych emocji dni zagra zespół muzyki dawnej.

 

 

XX Turniej Rycerski odbedzie się w sobotę (5.08), od godziny 11:00 do 21:00, a w niedzielę (6.08), od 11:00 do 18:00, na zamku w Ogrodzieńcu. Wstęp na imprezę jest płatny.

KATEGORIA:Turnieje
TERMIN:2017-08-05 (start 11:00) - 2017-08-06
Miejsce:zamek
Adres:Zamkowa, 42-440 Podzamcze
Telefon:32 67 32 220, 67 32 991
Organizator:„ZAMEK” Sp. z o.o w Ogrodzieńcu
Coś się nie zgadza? Zgłoś błąd redakcji.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Ukryj filtry Ukryj filtry
Województwo dolnośląskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Kraj Śląsko-Morawski Kraj Ołomuniecki Opolski Północny Opolski Centralny Opolski Południowy Śląski Częstochowski Śląski Bytomski Śląski Sosnowiecki Śląski Gliwicki Śląski Katowicki Śląski Rybnicki Śląski Tyski Śląski Bielski
Kategoria
Festiwale
Festyny
Koncerty
Przedstawienia/spektakle
Wydarzenia sportowe
Wystawy
Spotkania
Warsztaty
Jarmarki
Gry terenowe
Turnieje
Imprezy muzyczne
Piknik
Wydarzenia w wybranym dniu
wyszukaj »
‹ wyczyść filtr
energylandiaEL
DOMINIAK
kratka
Rafał Jurowski
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam