Rozwiń filtry Filtry

Ogrodzieniec: Majówka na zamku

AUTOR: Redaktor

Zamek w Ogrodzieńcu to świetne miejsce na spędzenie Majówki. Od wtorku (1.05) do czwartku (3.05) zaplanowano tam spotkania z rycerzami, duchami oraz mnóstwo innych atrakcji.

 

We wtorek ropzoczną się "Rycerskie zmagania dla dużych i małych". To pokazy rycerskie z aktywnym udziałem publiczności. Zaplanowano miniturniej rycerski dla dzieci, walki pokazowe, walki sportowe i pokaz średniowiecznej artylerii. Impreza potrwa od godziny 15:00 do 18:00.

 

 

W środę będzie można zwiedzić ogrodzieniecki zamek w ciemnościach. Podczas wycieczki po murach obronnych, przewodnik opowie legendy i historie, a z zakamarków wyłonią się zjawy. Początek "Wieczoru z duchami" o godzinie 21:30. Obowiązuje rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 32 67 32 285.

 

 

W czwartek do Ogrodzieńca zawitają "Skrzydlaci Rycerze". W ich wykonaniu będzie można zobaczyć pokazy konne osadzone w realiach XVII w. Początek o godzinie 15:30.

 

 

Wizytę na zamku w ogrodzieńcu można połączyć ze zwiedzaniem rekonstrukcji Grodu na Górze Birów, albo parków tematycznych: miniatur, kolejowego lub doświadczeń fizycznych.

KATEGORIA:Spotkania
TERMIN:2018-05-01 (start 15:00) - 2018-05-03
Miejsce:Zamek
Adres:Zamkowa, 42-440 Podzamcze
Telefon:32 67 32 220, 67 32 991
Organizator:Zamek Sp. z o.o. Ogrodzieniec
Coś się nie zgadza? Zgłoś błąd redakcji.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Ukryj filtry Ukryj filtry
Województwo dolnośląskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Kraj Śląsko-Morawski Kraj Ołomuniecki Opolski Północny Opolski Centralny Opolski Południowy Śląski Częstochowski Śląski Bytomski Śląski Sosnowiecki Śląski Gliwicki Śląski Katowicki Śląski Rybnicki Śląski Tyski Śląski Bielski
Kategoria
Festiwale
Festyny
Koncerty
Przedstawienia/spektakle
Wydarzenia sportowe
Wystawy
Spotkania
Warsztaty
Jarmarki
Gry terenowe
Turnieje
Imprezy muzyczne
Piknik
Wydarzenia w wybranym dniu
wyszukaj »
‹ wyczyść filtr
energylandiaEL
DOMINIAK
kratka
Rafał Jurowski
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam