Rozwiń filtry Filtry

Tarnowskie Góry: Pszczela Eko Kraina w Galerii Przytyk

AUTOR: Redaktor

Pszczela Eko Kraina rusza w czwartek (17.05) w Tarnowskich Górach. Od piętnastu lat w mieście organizowane są warsztaty i spotkania poświęcone ekologii i wspieraniu działań mieszkańców na rzecz ochrony środowiska. Bohaterkami tegorocznej imprezy będą pszczoły.

Na początek organizatorzy proponują warsztaty tworzenia zielnika "Kwiaty jak malowane". Rozpoczną się one w czwartek, o godzinie 17:00, w Galerii Przytyk. W piątek (18.05), o 10:00, w Kinie Olbrzym, dzieci wezmą udział w prelekcji pszczelarza Benedykta Gołombka i zobaczą film "Pszczółka Maja: Miodowe Igrzyska". Natomiast o 16:00, w Galerii Przytyk, zaplanowano warsztaty artystyczne "Pszczoły i inne owady zapylające – pięknie jak na łące". O 18:00, w Kinie Olbrzym rozpocznie się pokaz filmu "Więcej niż miód", a po nim dyskusja dotycząca pszczół.

 

 

W sobotę (19.05), w Galerii Przytyk, o godzinie 11:00, początek rodzinnych warsztatów budowy domków dla zapylaczy. Natomiast w niedzielę (20.05), w kinie, o 18:00 zaplanowano pokaz filmu "Ziemia. Niezwykły dzień z życia naszej planety".

 

 

Na warsztaty obowiązują bezpłatne wejściówki, a seanse są biletowane.

 

KATEGORIA:Spotkania
TERMIN:2018-05-17 (start 17:00) - 2018-05-20
Miejsce:Galeria Przytyk
Adres:Jana III Sobieskiego 7, 42-600 Tarnowskie Góry
Telefon:32 285 27 34
Organizator:Tarnogórskie Centrum Kultury
Coś się nie zgadza? Zgłoś błąd redakcji.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Ukryj filtry Ukryj filtry
Województwo dolnośląskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Kraj Śląsko-Morawski Kraj Ołomuniecki Opolski Północny Opolski Centralny Opolski Południowy Śląski Częstochowski Śląski Bytomski Śląski Sosnowiecki Śląski Gliwicki Śląski Katowicki Śląski Rybnicki Śląski Tyski Śląski Bielski
Kategoria
Festiwale
Festyny
Koncerty
Przedstawienia/spektakle
Wydarzenia sportowe
Wystawy
Spotkania
Warsztaty
Jarmarki
Gry terenowe
Turnieje
Imprezy muzyczne
Piknik
Wydarzenia w wybranym dniu
wyszukaj »
‹ wyczyść filtr
kratka
energylandiaEL
Rafał Jurowski
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam
ewapod