Rozwiń filtry Filtry

Siedlec: Piknik rycersko-archeologiczny w grodzisku Gąszczyk

AUTOR: Redaktor

Ochrzcić (ocalić) grodzisko Gąszczyk! - spróbują uczestnicy pikniku rycersko-archeologicznego. Impreza organizowana jest w weekend (3-4.09) w gminie Mstów, w 1050 rocznicę Chrztu Polski.

 

Będzie można wziąć udział w warsztatach odlewniczych, zielarskich, garncarskich i kowalskich, albo strzelać z łuku i rzucać włócznią do celu. Zaplanowano także "Akademię młodego archeologa", prezentację uzbrojenia oraz średniowieczne gry i zabawy. Wojowie wezmą udział w turnieju. Będą także gry fabularne: "Śladami Świętych Dębów" i "Śladami Mieszka". Archeolodzy oprowadzą po średniowiecznym grodzisku, a najmłodsi poszukają skarbu. Główną atrakcją pikniku będzie "Inscenizacja chrztu Polski".

 

Piknik rycersko-archeologiczny odbędzie się w sobotę od godziny 10:00 do 18:00. a w niedzielę od 10:00 do 17:00, w Grodzisku Gąszczyk Przeprośna Górka w Siedlcu, w gminie Mstów.

 

KATEGORIA:Piknik
TERMIN:2016-09-03 (start 10:00) - 2016-09-04
Miejsce:Grodzisko Gąszczyk
Adres:42-244 Siedlec
Telefon:
Email:
WWW:
Organizator:Gmina Mstów
Coś się nie zgadza? Zgłoś błąd redakcji.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Ukryj filtry Ukryj filtry
Województwo dolnośląskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Kraj Śląsko-Morawski Kraj Ołomuniecki Opolski Północny Opolski Centralny Opolski Południowy Śląski Częstochowski Śląski Bytomski Śląski Sosnowiecki Śląski Gliwicki Śląski Katowicki Śląski Rybnicki Śląski Tyski Śląski Bielski
Kategoria
Festiwale
Festyny
Koncerty
Przedstawienia/spektakle
Wydarzenia sportowe
Wystawy
Spotkania
Warsztaty
Jarmarki
Gry terenowe
Turnieje
Imprezy muzyczne
Piknik
Wydarzenia w wybranym dniu
wyszukaj »
‹ wyczyść filtr
energylandiaEL
DOMINIAK
kratka
Rafał Jurowski
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam