Rozwiń filtry Filtry

Siedlec: Piknik rycersko-archeologiczny w Gąszczyku

AUTOR: Redaktor

"Słowiański Gąszczyk - Waleczni Przodkowie" – taki jest temat tegorocznego pikniku rycersko-archeologicznego w Siedlcu. Impreza odbędzie się w weekend (2-3.09), w Grodzisku Gąszczyk.

Będzie można wziąć udział w warsztatach odlewniczych, zielarskich, garncarskich, kowalskich i kulinarnych. Chętni postrzelają z łuku i porzucają włócznią do celu. Zaplanowano także "Akademię młodego archeologa", prezentację uzbrojenia oraz średniowieczne gry i zabawy. Wojowie wezmą udział w turniejach bojowych. W wiosce rycerskiej odbędzie się inscenizacja "Postrzyżyny".

 

 

 

Piknik rycersko-archeologiczny odbędzie się w sobotę od godziny 10:00 do 20:00. a w niedzielę od 10:00 do 18:00, w Grodzisku Gąszczyk Przeprośna Górka w Siedlcu, w gminie Mstów. Wstęp na imprezę jest wolny.

 

KATEGORIA:Piknik
TERMIN:2017-09-02 (start 10:00) - 2017-09-03
Miejsce:Grodzisko Gąszczyk
Adres:Przeprośna Górka, 42-200 Siedlec
Telefon:
Email:
Organizator:Gmina Mstów
Coś się nie zgadza? Zgłoś błąd redakcji.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Ukryj filtry Ukryj filtry
Województwo dolnośląskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Kraj Śląsko-Morawski Kraj Ołomuniecki Opolski Północny Opolski Centralny Opolski Południowy Śląski Częstochowski Śląski Bytomski Śląski Sosnowiecki Śląski Gliwicki Śląski Katowicki Śląski Rybnicki Śląski Tyski Śląski Bielski
Kategoria
Festiwale
Festyny
Koncerty
Przedstawienia/spektakle
Wydarzenia sportowe
Wystawy
Spotkania
Warsztaty
Jarmarki
Gry terenowe
Turnieje
Imprezy muzyczne
Piknik
Wydarzenia w wybranym dniu
wyszukaj »
‹ wyczyść filtr
energylandiaEL
DOMINIAK
kratka
Rafał Jurowski
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam