Rozwiń filtry Filtry

Opole: Wielki Dzień Pszczół w skansenie

AUTOR: Redaktor

Wielki Dzień Pszczół odbędzie się we wtorek (8.08) w Muzeum Wsi Opolskiej. W Opolu-Bierkowicach zaplanowano grę terenową, warsztaty i pogadanki o pszczelarstwie i miodzie.

O godziniew 10:30 rozpocznie się Pszczela misja, czyli gra terenowa. Chętni będą mogli wziąć udział w warsztatach plastycznych zatytułowanych "Skarby z pasieki". "Miodowe złotka" to temat warsztatów kulinarnych. Wielbiciele majsterkowania mogą przygotować hotel dla zapylaczy. Dietetyk opowie o tym, czy miód jest naturalnym lekarstwem, a mistrz pszczelarstwa zdradzi słodkie tajemnice pszczół.

 

 

Wielki Dzień Pszczół odbędzie się we wtorek, od godziny 10:00 do 15:00, w Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu. Zaproszeni są wszyscy chętni. Udział w zajęciach jest bezpłatny, ale należy kupić bilet wstępu do skansenu.

KATEGORIA:Spotkania
TERMIN:2017-08-08 (start 10:00)
Miejsce:Muzeum Wsi Opolskiej
Adres:Wrocławska 174, 45-835 Opole
Telefon:77 457 23 49 77 474 30 21
Organizator:Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu
Coś się nie zgadza? Zgłoś błąd redakcji.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Ukryj filtry Ukryj filtry
Województwo dolnośląskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Kraj Śląsko-Morawski Kraj Ołomuniecki Opolski Północny Opolski Centralny Opolski Południowy Śląski Częstochowski Śląski Bytomski Śląski Sosnowiecki Śląski Gliwicki Śląski Katowicki Śląski Rybnicki Śląski Tyski Śląski Bielski
Kategoria
Festiwale
Festyny
Koncerty
Przedstawienia/spektakle
Wydarzenia sportowe
Wystawy
Spotkania
Warsztaty
Jarmarki
Gry terenowe
Turnieje
Imprezy muzyczne
Piknik
Wydarzenia w wybranym dniu
wyszukaj »
‹ wyczyść filtr
energylandiaEL
DOMINIAK
kratka
Rafał Jurowski
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam