Rozwiń filtry Filtry

Opole: Święto Lata w parku Osiedl Armii Krajowej

AUTOR: Redaktor

Święto Lata odbędzie się w sobotę (3.09) w Opolu. Na festynie każdy znajdzie coś dla siebie, bowiem zaplanowano zajęcia sportowe i rekreacyjne, zabawy, a także poradnictwo w różnych dziedzinach.

W strefie zabaw znajdą się m.in. dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci, tor przeszkód, plac zabaw i fotobudka. W strefie sportu będzie można spotkać zawodników Kolejarza Opole: Pawła Miesiąca i Tomasza Rempała, albo pograć w unihokeja, mini piłkę nożną, badmintona, koszykówkę, siatkówkę, pojeździć rikszą lub pochodzić na szczudłach. W strefie rekreacji pojawi sie Akademia Młodego Kucharza, jazda konna i jazda na rolkach. W osobnej strefie przedstawiciele opolskich organizacji pozarządowych opowiedzą o działaniach na rzecz mieszkańców miasta. O godzinie 19:00 wystąpi gwiazda wieczoru, zespół Bakshish, a po koncercie rozpocznie się letnie disco.

 

 

Święto Lata odbędzie się w sobotę, od godziny 12:00 do 22:00, w parku Osiedla Armii Krajowej w Opolu. Wstęp jest bezpłatny.

KATEGORIA:Festyny
TERMIN:2016-09-03 (start 12:00)
Miejsce:park Osiedla Armii Krajowej
Adres:Pużaka, 45-272 Opole
Telefon:
Organizator:Centrum Dialogu Obywatelskiego Urzędu Miasta Opola
Coś się nie zgadza? Zgłoś błąd redakcji.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Ukryj filtry Ukryj filtry
Województwo dolnośląskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Kraj Śląsko-Morawski Kraj Ołomuniecki Opolski Północny Opolski Centralny Opolski Południowy Śląski Częstochowski Śląski Bytomski Śląski Sosnowiecki Śląski Gliwicki Śląski Katowicki Śląski Rybnicki Śląski Tyski Śląski Bielski
Kategoria
Festiwale
Festyny
Koncerty
Przedstawienia/spektakle
Wydarzenia sportowe
Wystawy
Spotkania
Warsztaty
Jarmarki
Gry terenowe
Turnieje
Imprezy muzyczne
Piknik
Wydarzenia w wybranym dniu
wyszukaj »
‹ wyczyść filtr
energylandiaEL
DOMINIAK
kratka
Rafał Jurowski
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam