Rozwiń filtry Filtry

Opole: "Music Together – Rodzinne Spotkania Muzyczne" w Filharmonii Opolskiej

AUTOR: Redaktor

"Music Together – Rodzinne Spotkania Muzyczne" to cykl koncertów organizowanych przez Filharmonię Opolską. Są to zajęcia, które tworzą rodzice z dziećmi poprzez wspólną zabawę muzyką. Spotkania odbywają się w każdą, pierwszą niedzielę miesiąca.

Music Together powstał na podstawie wyników badań z zakresu neurologii, psychologii i uczenia się we wczesnym dzieciństwie. Uczestnicy zajęć śpiewają piosenki w języku angielski, tańczą i grają na instrumentach perkusyjnych. Nikt nie jest zmuszony do siedzenia w jednym miejscu, każdy może odkrywać muzykę na swój sposób. Zajęcia odbywają się w dwóch grupach: dla dzieci w wieku od 0 do 4 lat i od 4 lat do 7.

 

 

Koncerty poświęcone są różnym stylom muzycznym. To pomaga rozwijać muzyczną wyobraźnię. Na każdych zajęciach, w formie bajki i minikoncertu, prezentowany jest inny instrument.

 

 

Najbliższe "Music Together – Rodzinne Spotkania Muzyczne" odbędą się w niedzielę (4.12) w Klubie Muzycznym Filharmonii Opolskiej w Opolu. Dzieci młodsze są zaproszone na godzinę 10:00, dzieci starsze na 11:30. Bilety kosztują 10 złoty.

KATEGORIA:Koncerty
TERMIN:2016-12-04 (start 10:00)
Miejsce:Filharmonia Opolska
Adres:Krakowska 24, 45-075 Opole
Telefon:77 44 23 286
Organizator:Filharmonia Opolska
Coś się nie zgadza? Zgłoś błąd redakcji.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Ukryj filtry Ukryj filtry
Województwo dolnośląskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Kraj Śląsko-Morawski Kraj Ołomuniecki Opolski Północny Opolski Centralny Opolski Południowy Śląski Częstochowski Śląski Bytomski Śląski Sosnowiecki Śląski Gliwicki Śląski Katowicki Śląski Rybnicki Śląski Tyski Śląski Bielski
Kategoria
Festiwale
Festyny
Koncerty
Przedstawienia/spektakle
Wydarzenia sportowe
Wystawy
Spotkania
Warsztaty
Jarmarki
Gry terenowe
Turnieje
Imprezy muzyczne
Piknik
Wydarzenia w wybranym dniu
wyszukaj »
‹ wyczyść filtr
energylandiaEL
DOMINIAK
kratka
Rafał Jurowski
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam