Rozwiń filtry Filtry

Opole: Mikołajki w Muzeum Polskiej Piosenki

AUTOR: Redaktor

Na niezwykłe Mikołajki zaprasza Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu. Goście spotkają się w sobotę (2.12) z Pippi Pończoszanką, wezmą udział w warsztatach perkusyjnych i oczywiście dostaną prezenty od Mikołaja.

Na początek, w zaczarowany świat Pippi, zabierze wszystkich znakomita aktorka, Edyta Jungowska. Przeczyta fragmenty książki Astrid Lindgren, a następnie dzieci zmienią się w siłaczy rodem z cyrku do jakiego trafiła Pippi, staną się na chwilę kłamczuchami, spróbują złapać parzącą piłkę i rozwiązać zagadki literackie. W drugiej części spotkania, Piotr „Jackson” Wolski poprowadzi warsztaty zatytułowane "Poznajemy świat instrumentów perkusyjnych". Na zakończenie pojawi się Mikołaj i wręczy słodkie upominki.

 

 

Mikołajki w Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu odbędą się w sobotę, o godzinie 10:00 i 13:00. Zaproszone są dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Bilety w cenie 10 złotych można kupić w kasie muzeum lub na stronie: https://bilety.muzeumpiosenki.pl/rezerwacja/termin.html.

KATEGORIA:Spotkania
TERMIN:2017-12-02 (start 10:00)
Miejsce:Muzeum Polskiej Piosenki
Adres:Piastowska 14A, 45-082 Opole
Telefon:77 544 12 34
Organizator:Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu
Coś się nie zgadza? Zgłoś błąd redakcji.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Ukryj filtry Ukryj filtry
Województwo dolnośląskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Kraj Śląsko-Morawski Kraj Ołomuniecki Opolski Północny Opolski Centralny Opolski Południowy Śląski Częstochowski Śląski Bytomski Śląski Sosnowiecki Śląski Gliwicki Śląski Katowicki Śląski Rybnicki Śląski Tyski Śląski Bielski
Kategoria
Festiwale
Festyny
Koncerty
Przedstawienia/spektakle
Wydarzenia sportowe
Wystawy
Spotkania
Warsztaty
Jarmarki
Gry terenowe
Turnieje
Imprezy muzyczne
Piknik
Wydarzenia w wybranym dniu
wyszukaj »
‹ wyczyść filtr
energylandiaEL
DOMINIAK
kratka
Rafał Jurowski
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam