Rozwiń filtry Filtry

Opole: Magiczne Powitanie Lata w CKW

AUTOR: Redaktor

Wakacje należy powitać uroczyście, a nawet magicznie. Tak będzie w piątek (23.06), w Opolu. Centrum Kongresowo-Wystawiennicze stanie się wielkim placem zabaw, magii, gier, tańca oraz gotowania.

Gwiazdą wydarzenia będzie magik, Maciej Pol. Dzieci i dorosłych przeniesie w świat magii, a na świadectwach pojawią się same celujące oceny. Będzie można spróbować ręcznie robionych lizaków, owocowej lemoniady, waty cukrowej i lodów. Czworo młodych Opolan weźmie udział w pokazowym gotowaniu z jurorem programu MasterChef Junior, Mateuszem Gesslerem.

 

 

Goście zostaną zaproszeni do Strefy Aktywności na futbolowe pokazy, ćwiczenia fitness dla dzieci, popisy taneczne, zumbę. W Strefie Gier znajdą się Xboxy. W Strefie Piękna będą czekać fryzjer i makijażystka. W Strefie Foto każdy może liczyć na pamiątkowe zdjęcie.

 

 

Przed Centrum Kongresowo-Wystawienniczym znajdzie się plaża, trampoliny i zjeżdżalnie. Będą pokazy rycerskie, paintball, ścianka wspinaczkowa, miasteczko ruchu drogowego. Imprezę zakończy dyskoteka.

 

 

Magiczne Powitanie Wakacji odbędzie się w piątek, od godziny 12:00 do 21:00, w Centrum Kongresowo-Wystawienniczym w Opolu. Bilet wstępu kosztuje 10 złotych.

KATEGORIA:Spotkania
TERMIN:2017-06-23 (start 12:00)
Miejsce:Centrum Kongresowo-Wystawiennicze
Adres:Wrocławska 158, 45-835 Opole
Telefon:77 446 16 80
Organizator:Centrum Kongresowo-Wystawiennicze w Opolu
Coś się nie zgadza? Zgłoś błąd redakcji.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Ukryj filtry Ukryj filtry
Województwo dolnośląskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Kraj Śląsko-Morawski Kraj Ołomuniecki Opolski Północny Opolski Centralny Opolski Południowy Śląski Częstochowski Śląski Bytomski Śląski Sosnowiecki Śląski Gliwicki Śląski Katowicki Śląski Rybnicki Śląski Tyski Śląski Bielski
Kategoria
Festiwale
Festyny
Koncerty
Przedstawienia/spektakle
Wydarzenia sportowe
Wystawy
Spotkania
Warsztaty
Jarmarki
Gry terenowe
Turnieje
Imprezy muzyczne
Piknik
Wydarzenia w wybranym dniu
wyszukaj »
‹ wyczyść filtr
energylandiaEL
DOMINIAK
kratka
Rafał Jurowski
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam