Rozwiń filtry Filtry

Opole: Jesienne PODBIEGI

AUTOR: Redaktor

W tej imprezie może uczestniczyć każdy. Nie ma wymówek, że "nie dam rady". W Opolu, w niedzielę (14.10) odbędą się jesienne PODBIEGI.

Opole: Jesienne PODBIEGI

W zabawie udział mogą wziąć dorośli i dzieci, zapaleni biegacze oraz ci, którzy chcą jedynie pospacerować. Celem imprezy jest promowanie zdrowego stylu życia i pięknych terenów rekreacyjnych znajdujących się w centrum miasta. Uczestnicy przemierzą ścieżki spacerowo-rowerowe na wyspie Bolko, siłownie plenerowe, place zabaw dla dzieci oraz miejsca do spędzania aktywnego wypoczynku. Start i meta będą znajdować się przy amfiteatrze Narodowego Centrum Polskiej Piosenki. Na trasie utworzono punkty kontrolne, na których każdy otrzyma potwierdzenie zaliczenia kolejnego etapu. Na mecie uczestnicy odbiorą imienne dyplomy i drobne upominki. Dla głodnych przygotowano poczęstunek.

 

 

Początek jesiennych PODBIEGÓW w niedzielę, o godzinie 11:00, na parkingu Amfiteatru przy Stawku Barlickiego. Udział w imprezie jest bezpłatny.

KATEGORIA:Wydarzenia sportowe
TERMIN:2018-10-14 (start 11:00)
Miejsce:Narodowe Centrum Polskiej Piosenki
Adres:Barlickiego, 45-082 Opole
Telefon:77 544 12 34
Organizator:Narodowe Centrum Polskiej Piosenki w Opolu
Coś się nie zgadza? Zgłoś błąd redakcji.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Ukryj filtry Ukryj filtry
Województwo dolnośląskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Kraj Śląsko-Morawski Kraj Ołomuniecki Opolski Północny Opolski Centralny Opolski Południowy Śląski Częstochowski Śląski Bytomski Śląski Sosnowiecki Śląski Gliwicki Śląski Katowicki Śląski Rybnicki Śląski Tyski Śląski Bielski
Kategoria
Festiwale
Festyny
Koncerty
Przedstawienia/spektakle
Wydarzenia sportowe
Wystawy
Spotkania
Warsztaty
Jarmarki
Gry terenowe
Turnieje
Imprezy muzyczne
Piknik
Wydarzenia w wybranym dniu
wyszukaj »
‹ wyczyść filtr
energylandiaEL
DOMINIAK
kratka
Rafał Jurowski
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam