Rozwiń filtry Filtry

Opole: Fiesta Balonowa

AUTOR: Redaktor

Przez cztery dni Opole będzie centrum lotów balonowych. Od czwartku (18.05) do niedzieli (21.05) zaplanowano Fiestę Balonową i Zawody Pucharu Polski - Opole Balloon Challenge 2017.

W zawodach i pokazach udział weźmie kilkadziesiąt załóg z Polski i zagranicy. Efekty będzie można podziwiać na opolskim niebie. Oprócz lotów, baloniarze będą prezentować moc palników. Balony, które nie wezmą udziału w zawodach, będzie można podziwiać w zakolu Odry, niedaleko amfiteatru, gdzie będzie centrum imprezy.

 

 

Niezwykle efektowne będą wieczorne pokazy zatytułowane "Night glow – światło i dźwięk". Powłoki balonów są roświetlane niczym chińskie lampiony lub żarówki. Na wieczornym niebie robi to niezwykłe wrażenie. Widowisko będzie można podziwiać w sobotę, od godziny 20:30.

 

 

Fiesta Balonowa rozpocznie się w czwartek, o godzinie 18:30, w polderze, w zakolu Odry w Opolu. Szczegółowy program imprezy można znaleźć na stronie: http://www.balonyopole.pl/obc-2017/program/.

 

KATEGORIA:Spotkania
TERMIN:2017-05-19 (start 10:00) - 2017-05-21
Miejsce:polder nad Odrą
Adres:Łąkowa, 45-715 Opole
Telefon:+48 608 474 750
Organizator:Fundacja „Zew Przestworzy” i Aeroklub Opolski
Coś się nie zgadza? Zgłoś błąd redakcji.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Ukryj filtry Ukryj filtry
Województwo dolnośląskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Kraj Śląsko-Morawski Kraj Ołomuniecki Opolski Północny Opolski Centralny Opolski Południowy Śląski Częstochowski Śląski Bytomski Śląski Sosnowiecki Śląski Gliwicki Śląski Katowicki Śląski Rybnicki Śląski Tyski Śląski Bielski
Kategoria
Festiwale
Festyny
Koncerty
Przedstawienia/spektakle
Wydarzenia sportowe
Wystawy
Spotkania
Warsztaty
Jarmarki
Gry terenowe
Turnieje
Imprezy muzyczne
Piknik
Wydarzenia w wybranym dniu
wyszukaj »
‹ wyczyść filtr
energylandiaEL
DOMINIAK
kratka
Rafał Jurowski
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam