Rozwiń filtry Filtry

Opole: Festiwal Książki

AUTOR: Redaktor

To okazja do spotkania z popularnymi pisarzami, kupna nowości wydawniczych, posłuchania dobrej muzyki i sprawdzenia znajomości ortografii. W Opolu, w piątek (17.06) rozpoczyna się Festiwal Książki.

Na spotkania z czytelnikami przyjadą do Opola min. Katarzyna Bonda, Mariusz Szczygieł, Szymon Hołownia, Janusz Leon Wiśniewski i Michał Rusinek. Literaturze będzie towarzyszyła znakomita muzyka. Przed Wojewódzką Biblioteką Publiczną wystąpią gwiazdy Męskiego Grania: Fish i Julia Marcell. Na sobotę (18.06) zaplanowano Wielkie Opolskie Dyktando. Szansę na tytuł Mistrza Ortografii ma każdy uczestnik. Pomyślano także o dzieciach, dla których przygotowano wiele spotkań i warsztatów.

 

 

Festiwal Książki Opole 2016 rozpocznie się w piątek, o godzinie 10:00. Imprezy będą się odbywać w Filharmonii Opolskiej, Miejskiej Bibliotece Publicznej oraz Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej. Szczegółowy program można znaleźć na stronie www.festiwalksiazki.pl. Wstęp na wszystkie festiwalowe imprezy jest wolny.

KATEGORIA:Festiwale
TERMIN:2016-06-17 (start 10:00) - 2016-06-18
Miejsce:Wojewódzka Biblioteka Publiczna
Adres:Piastowska 18-19-20, 45 - 081 Opole
Telefon:77 40 66 430
Organizator:Drukarnia Opolgraf, Fundacja Fabryka Inspiracji PL
Coś się nie zgadza? Zgłoś błąd redakcji.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Ukryj filtry Ukryj filtry
Województwo dolnośląskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Kraj Śląsko-Morawski Kraj Ołomuniecki Opolski Północny Opolski Centralny Opolski Południowy Śląski Częstochowski Śląski Bytomski Śląski Sosnowiecki Śląski Gliwicki Śląski Katowicki Śląski Rybnicki Śląski Tyski Śląski Bielski
Kategoria
Festiwale
Festyny
Koncerty
Przedstawienia/spektakle
Wydarzenia sportowe
Wystawy
Spotkania
Warsztaty
Jarmarki
Gry terenowe
Turnieje
Imprezy muzyczne
Piknik
Wydarzenia w wybranym dniu
wyszukaj »
‹ wyczyść filtr
energylandiaEL
DOMINIAK
kratka
Rafał Jurowski
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam