Rozwiń filtry Filtry

Opole: Festiwal Gór w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki

AUTOR: Redaktor

Tradycyjnie, w drugiej połowie października, w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki spotykają się ludzie gór. Hasłem imprezy jest "różnorodność". Dlatego podczas Opolskiego Festiwalu Gór spotkać można najwybitniejszych wspinaczy, himalaistów i biegaczy.

 

Podczas imprezy porozmawiać będzie można nie tylko o wyprawach w najwyższe góry świata, ale także uczestniczyć w warsztatach poświęconych pierwszej pomocy w górach, albo dowiedzieć się "jak robić to, co się kocha". Chętni mogą uczestniczyć w spotkaniu biegowym z mistrzem, Marcinem Świercem, poznać "Techniki zjazdów na linie w górach” lub spotkać się z jednym z najbardziej znanych polskich himalaistów, Leszkiem Cichym. Ponadto przygotowano stoiska ze sprzętem górskim, literaturą górską, projekcje filmowe. Imprezą towarzyszącą festiwalu jest dzień otwarty na ścianie wspinaczkowej w szkole podstawowej numer 11. Zainteresowani powinni pojawić się tam w sobotę, o godzinie 10:00.

 

 

VI Opolskie Festiwal Gór rozpocznie się w czwartek (19.10), o godzinie 16:30, w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu. W piątek (20.10) impreza startuje o 17:30, a w sobotę (21.10) o 11:00. Wstęp jest wolny.

KATEGORIA:Festiwale
TERMIN:2017-10-19 (start 16:30) - 2017-10-21
Miejsce:Narodowe Centrum Polskiej Piosenki
Adres:Piastowska 14A, Opole
Telefon:501 958 255, 501 958 184
Organizator:Narodowe Centrum Polskiej Piosenki w Opolu
Coś się nie zgadza? Zgłoś błąd redakcji.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Ukryj filtry Ukryj filtry
Województwo dolnośląskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Kraj Śląsko-Morawski Kraj Ołomuniecki Opolski Północny Opolski Centralny Opolski Południowy Śląski Częstochowski Śląski Bytomski Śląski Sosnowiecki Śląski Gliwicki Śląski Katowicki Śląski Rybnicki Śląski Tyski Śląski Bielski
Kategoria
Festiwale
Festyny
Koncerty
Przedstawienia/spektakle
Wydarzenia sportowe
Wystawy
Spotkania
Warsztaty
Jarmarki
Gry terenowe
Turnieje
Imprezy muzyczne
Piknik
Wydarzenia w wybranym dniu
wyszukaj »
‹ wyczyść filtr
energylandiaEL
DOMINIAK
kratka
Rafał Jurowski
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam