Rozwiń filtry Filtry

Opole: Festiwal Gór w Narodowym Centrum polskiej piosenki

AUTOR: Redaktor

Tradycyjnie, w drugiej połowie października, w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki spotykają się ludzie gór. Hasłem imprezy jest "różnorodność". Dlatego podczas Opolskiego Festiwalu Gór spotkać można najwybitniejszych wspinaczy, himalaistów i biegaczy.

Podczas imprezy porozmawiać będzie można nie tylko o wyprawach w najwyższe góry świata, ale także uczestniczyć w warsztatach poświęconych pierwszej pomocy w górach, albo dowiedzieć się "jak robić to, co się kocha". Mowa będzie o fascynujących akcjach górskich, pierwszych zimowych wejściach na ośmiotysięczniki i spektakularnych przygodach. Nigdy nie brakuje na opolskim festiwalu relacji podróżniczych z trekkingów, projekcji filmowych i ogólnodostępnych warsztatów z autoratownictwa, pierwszej pomocy i doraźnej fizjoterapii w górach. Stoiska z literaturą górską i odzieżą. Ponadto przygotowano stoiska ze sprzętem górskim, literaturą górską, projekcje filmowe.

 

 

VI Opolskie Festiwal Gór rozpocznie się w środę (17.10), o godzinie 18:00, w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu. W czwartek (18.10) i piątek (19.10) impreza startuje o 17:30, a w sobotę (20.10) o 16:30.

KATEGORIA:Festiwale
TERMIN:2018-10-18 (start 18:00) - 2018-10-20
Miejsce:Narodowe Centrum Polskiej Piosenki
Adres:Piastowska 14A, 45-082 Opole
Telefon:501 958 255, 501 958 184
Organizator: Narodowe Centrum Polskiej Piosenki, Klub Wysokogórski Opole i PSP nr 11 w Opolu
Coś się nie zgadza? Zgłoś błąd redakcji.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Ukryj filtry Ukryj filtry
Województwo dolnośląskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Kraj Śląsko-Morawski Kraj Ołomuniecki Opolski Północny Opolski Centralny Opolski Południowy Śląski Częstochowski Śląski Bytomski Śląski Sosnowiecki Śląski Gliwicki Śląski Katowicki Śląski Rybnicki Śląski Tyski Śląski Bielski
Kategoria
Festiwale
Festyny
Koncerty
Przedstawienia/spektakle
Wydarzenia sportowe
Wystawy
Spotkania
Warsztaty
Jarmarki
Gry terenowe
Turnieje
Imprezy muzyczne
Piknik
Wydarzenia w wybranym dniu
wyszukaj »
‹ wyczyść filtr
energylandiaEL
DOMINIAK
kratka
Rafał Jurowski
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam