Rozwiń filtry Filtry

Śląsk: "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny"

AUTOR: Redaktor

W te dni będzie można zobaczyć więcej. W weekend (9-11.03) odbędzie się kolejny "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny". Taką akcję organizuje Polska Organizacja Turystyczna. Taniej będzie można zwiedzić atrakcyjne miejsca, skorzystać z noclegów, albo zjeść w wybranych restauracjach.

Na Śląsku do akcji przystąpiły obiekty znajdujące się na Szlaku Zabytków Techniki. Są to: Muzeum Śląskie oraz Muzeum Hutnictwa Cynku WALCOWNIA w Katowicach, Muzeum Sztygarka w Dąbrowie Górniczej, Szyb Maciej w Zabrzu i Stary Młyn – Muzeum Dawnych Rzemiosł w Żarkach. Ponadto na "Weekend za pół ceny" zapraszają: Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach, Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" w Koszęcinie, a także Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie oraz ZOO. W Bedzinie na zwiedzających czekają Pałac Mieroszewskich i Muzeum Zagłębia. Zamek Piastowski w Raciborzu oraz kaplicę pw. św. Tomasza Becketa zwiedzać będzie można bezpłatnie. W Pszczynie na gości czekają Muzeum Zamkowe, Skansen Zagroda Wsi Pszczyńskiej i Pokazowa Zagroda Żubrów. To także okazja, aby taniej wjechać koleją linową na Szyndzielnię. Natomiast w Zabrzu warto odwiedzić zabytkowe kopalnie: Guido i Luiza oraz Sztolnię Luiza.

 

 

Szczegóły akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" można znaleźć na stronie https://polskazobaczwiecej.pl.

KATEGORIA:Spotkania
TERMIN:2018-03-09 - 2018-03-11
Miejsce:Śląsk
Adres:
Telefon:
Email:
Organizator:Polska Organizacja Turystyczna
Coś się nie zgadza? Zgłoś błąd redakcji.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Ukryj filtry Ukryj filtry
Województwo dolnośląskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Kraj Śląsko-Morawski Kraj Ołomuniecki Opolski Północny Opolski Centralny Opolski Południowy Śląski Częstochowski Śląski Bytomski Śląski Sosnowiecki Śląski Gliwicki Śląski Katowicki Śląski Rybnicki Śląski Tyski Śląski Bielski
Kategoria
Festiwale
Festyny
Koncerty
Przedstawienia/spektakle
Wydarzenia sportowe
Wystawy
Spotkania
Warsztaty
Jarmarki
Gry terenowe
Turnieje
Imprezy muzyczne
Piknik
Wydarzenia w wybranym dniu
wyszukaj »
‹ wyczyść filtr
energylandiaEL
DOMINIAK
kratka
Rafał Jurowski
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam