Rozwiń filtry Filtry

Katowice: Urodziny Spodka

AUTOR: Redaktor

Najbardziej charakterystyczny budynek Katowic obchodzi 45 urodziny. Z tej okazji, w sobotę (22.10), w Spodku zaplanowano mnóstwo atrakcji. Będą wspomnienia, koncerty, prezentacje multimedialne, animacje dla dzieci i zwiedzanie.

W Spodku odbywają się największe imprezy sportowe i muzyczne. Tutaj występowała Metallica, Joe Cocker, Tina Turner, Brian Adams, Elton John i wielu, wielu innych. Polscy siatkarze zostali mistrzami świata, a koszykarki i lekkoatleci mistrzami Europy. Jest więc okazja przywołać dobre wspomnienia i świętować urodziny.

 

 

Pomóc w tym mają wywiady i prezentacje multimedialne oraz koncerty. Na scenie wystąpią Lady Pank, Myslovitz, Cree, Kaliber 44, Miuosh i Marek Piekarczyk. Zaśpiewają największe przeboje, które rozbrzmiewały w Spodku. Będzie okazja do zwiedzania obiektu w towarzystwie znanych osób. Przewodnikami będą prof. Sławomir Smyczek z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, aktor i kabareciarz Grzegorz Stasiak, muzyk Irek Dudek i dziennikarz Kamil Durczok.

 

Z okazji urodzin zaplanowano także dzień otwarty. Z gwiazdami sportu będzie można poćwiczyć zapasy i karate, pograć w siatkówkę lub w hokeja. Na antresoli przygotowano Kosmiczną Strefę animacji dla dzieci.

 

 

Urodziny Spodka rozpoczną się w sobotę, o godzinie 10:00. Wstęp na wszystkie imprezy z wyjątkiem koncertu jest bezpłatny.

 

 

KATEGORIA:Spotkania
TERMIN:2016-10-22 (start 10:00)
Miejsce:Spodek
Adres:Al. Wojciecha Korfantego 35, 40-005 Katowice
Telefon:32 438 40 30
Organizator:
Coś się nie zgadza? Zgłoś błąd redakcji.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Ukryj filtry Ukryj filtry
Województwo dolnośląskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Kraj Śląsko-Morawski Kraj Ołomuniecki Opolski Północny Opolski Centralny Opolski Południowy Śląski Częstochowski Śląski Bytomski Śląski Sosnowiecki Śląski Gliwicki Śląski Katowicki Śląski Rybnicki Śląski Tyski Śląski Bielski
Kategoria
Festiwale
Festyny
Koncerty
Przedstawienia/spektakle
Wydarzenia sportowe
Wystawy
Spotkania
Warsztaty
Jarmarki
Gry terenowe
Turnieje
Imprezy muzyczne
Piknik
Wydarzenia w wybranym dniu
wyszukaj »
‹ wyczyść filtr
energylandiaEL
DOMINIAK
kratka
Rafał Jurowski
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam