Rozwiń filtry Filtry

Katowice: Śląskie Targi Książki

AUTOR: Redaktor

Spotkania z pisarzami, prezentacja nowości wydawniczych, warsztaty i inne atrakcje. W Katowicach, w weekend (10-12.11) odbędą się Śląskie Targi Książki. Czytelnicy mogą je odwiedzać w Międzynarodowym Centrum Kongresowym obok Spodka.

 

Podczas imprezy będzie okazja kupić książki po preferencyjnych cenach i spotkać ulubionych autorów. Do Katowic przyjadą min.: Katarzyna Bonda, prof. Jerzy Bralczyk, prof. Ryszard Koziołek, prof. Tadeusz Sławek, ks. Adam Boniecki, Jacek Hugo-Bader, Robert Biedroń, Jacek Cygan, Ewa Wachowicz i Katarzyna Pakosińska.

 

 

Dla młodszych czytelników przygotowano warsztaty typograficzno-literackie. Rodzinnie będzie można posłuchać autora książek motywacyjnych Michała Zawadki, albo wziąć udział w twórczych warsztatach przygotowanych przez Muzeum Śląskie.Śląscy Blogerzy Książkowi przeprowadzą na Targach wymianę książek.

 

 

Targi Książki odbywać się będą w piątek i sobotę, od godziny 10:00 do 18:00, a w niedzielę od 10:00 do 17:00, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wstęp jest bezpłatny.

KATEGORIA:Spotkania
TERMIN:2017-11-10 (start 10:00) - 2017-11-12
Miejsce:Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Adres:Olimpijska, 40-166 Katowice
Telefon:(22) 829 66 80
Email:
Organizator:Targi Książki sp. z o.o., Miasto Katowice
Coś się nie zgadza? Zgłoś błąd redakcji.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Ukryj filtry Ukryj filtry
Województwo dolnośląskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Kraj Śląsko-Morawski Kraj Ołomuniecki Opolski Północny Opolski Centralny Opolski Południowy Śląski Częstochowski Śląski Bytomski Śląski Sosnowiecki Śląski Gliwicki Śląski Katowicki Śląski Rybnicki Śląski Tyski Śląski Bielski
Kategoria
Festiwale
Festyny
Koncerty
Przedstawienia/spektakle
Wydarzenia sportowe
Wystawy
Spotkania
Warsztaty
Jarmarki
Gry terenowe
Turnieje
Imprezy muzyczne
Piknik
Wydarzenia w wybranym dniu
wyszukaj »
‹ wyczyść filtr
energylandiaEL
DOMINIAK
kratka
Rafał Jurowski
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam