Rozwiń filtry Filtry

Katowice: Śląskie Targi Książki w Międzynarodowym Centrum Kongresowym

AUTOR: Redaktor

Spotkania z pisarzami, prezentacja nowości wydawniczych, warsztaty i inne atrakcje. W Katowicach, w weekend (13-14.10) odbędą się Śląskie Targi Książki. Czytelnicy mogą je odwiedzać w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Podczas imprezy będzie okazja kupić książki po preferencyjnych cenach i spotkać ulubionych autorów. Do Katowic przyjadą min.: prof. Jerzy Bralczyk, Katarzyna Bonda, Mariusz Czubaj, Łukasz Orbitowski, Jakub Ćwiek, Henryk Sawka, Szczepan Twardoch oraz Michał Ogórek. Będą także czołowi polscy himalaiści: Krzysztof Wielicki i Ryszard Pawłowski, dziennikarze: Marzena Rogalska, Beata Sadowska, Jerzy Sosnowski i Marek Przybylik oraz Tatiana Mindewicz-Puacz, Antoni Piechniczek, Zbigniew Boniek i Bronisław Cieślak.

 

 

Dla młodszych czytelników przygotowano warsztaty typograficzno-literackie. Rodzinnie będzie można skorzystać z Ostrego Dyżuru Literackiego, albo wziąć udział w twórczych warsztatach przygotowanych przez Muzeum Śląskie. Śląscy Blogerzy Książkowi opowiedzą o ekranizacjach i adaptacjach,

 

 

Targi Książki odbywać się będą w piątek i sobotę, od godziny 10:00 do 18:00, a w niedzielę od 10:00 do 17:00, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wstęp jest bezpłatny.

 

 

Równolegle ze Śląskimi Targami Książki odbędą się Śląskie Targi Sportów i Rekreacji WIATR i WODA.

KATEGORIA:Spotkania
TERMIN:2018-10-12 (start 10:00) - 2018-10-14
Miejsce:Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Adres:Pl. Sławika i Antalla 1, 40-166 Katowice
Telefon:
Email:
Organizator:Miasto Katowice, Spółka Targi Książki
Coś się nie zgadza? Zgłoś błąd redakcji.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Ukryj filtry Ukryj filtry
Województwo dolnośląskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Kraj Śląsko-Morawski Kraj Ołomuniecki Opolski Północny Opolski Centralny Opolski Południowy Śląski Częstochowski Śląski Bytomski Śląski Sosnowiecki Śląski Gliwicki Śląski Katowicki Śląski Rybnicki Śląski Tyski Śląski Bielski
Kategoria
Festiwale
Festyny
Koncerty
Przedstawienia/spektakle
Wydarzenia sportowe
Wystawy
Spotkania
Warsztaty
Jarmarki
Gry terenowe
Turnieje
Imprezy muzyczne
Piknik
Wydarzenia w wybranym dniu
wyszukaj »
‹ wyczyść filtr
energylandiaEL
DOMINIAK
kratka
Rafał Jurowski
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam