Rozwiń filtry Filtry

Katowice: Dzień Otwarty w NOSPR

AUTOR: Redaktor

Baliście się wejść do siedziby Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach? W niedzielę (17.06) każdy będzie mógł to zrobić bez strachu. Zaplanowano bowiem Dzień Otwarty NOSPR.

Na początek zaplanowano koncert Orkiestry Dętej Katowice pod dyrekcją Anny Goj i Damiana Łebka. Dzieci wezmą udział w warsztatach "Koncertowy savoir vivre – Jak zachować się na koncercie muzyki poważnej". Pracownicy NOSPR zdradzą tajemnice sali koncertowej. Od godziny 15:30 do 17:00 potrwa selfie time i będzie to jedyna okazja żeby zrobić sobie zdjęcie przy instrumentach oraz na estradzie. O 20:00 rozpocznie się koncert zespołu Old Timers.

 

 

W sali kameralnej wystąpi Orkiestra Muzyki Nowej. W sali warsztatowej dzieci zostaną małymi reżyserami dźwięku. Na zajęcia obowiązują zapisy mailem pod adresem: dow@nospr.org.pl. Dorośli będą mogli wziąć udział w warsztatach "Poczuj skrzypce". Zapisy przyjmowane są pod adresem: warsztatyskrzypcowe@nospr.org.pl.

 

 

Natomiast w Amfiteatrze od godziny 13:00, kwartet smyczkowy Liberate Me zagra najpopularniejsze tematy muzyki filmowej i musicalowej. Natomiast o 17:00 rozpoczną się warsztaty muzyczne z MIUOSHEM dla dzieci w wieku od 10 do 13 lat. Zapisy są przyjmowane pod adresem: dow@nospr.org.pl.

 

 

Dzień otwarty rozpocznie się o godzinie 11:00, w siedzibie NOSPR w Katowicach. Wstęp na wszystkie imprezy jest wolny.

 

KATEGORIA:Spotkania
TERMIN:2018-06-17 (start 11:00)
Miejsce:NOSPR
Adres:Pl. Wojciecha Kilara 1, 40-202 Katowice
Telefon:32 73 25 312
Organizator:Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach
Coś się nie zgadza? Zgłoś błąd redakcji.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Ukryj filtry Ukryj filtry
Województwo dolnośląskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Kraj Śląsko-Morawski Kraj Ołomuniecki Opolski Północny Opolski Centralny Opolski Południowy Śląski Częstochowski Śląski Bytomski Śląski Sosnowiecki Śląski Gliwicki Śląski Katowicki Śląski Rybnicki Śląski Tyski Śląski Bielski
Kategoria
Festiwale
Festyny
Koncerty
Przedstawienia/spektakle
Wydarzenia sportowe
Wystawy
Spotkania
Warsztaty
Jarmarki
Gry terenowe
Turnieje
Imprezy muzyczne
Piknik
Wydarzenia w wybranym dniu
wyszukaj »
‹ wyczyść filtr
energylandiaEL
DOMINIAK
kratka
Rafał Jurowski
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam