Rozwiń filtry Filtry

Katowice: Dzień Otwarty NOSPR

AUTOR: Redaktor

Baliście się wejść do siedziby Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. W sobotę (17.06) każdy będzie mógł to zrobić bez strachu. Zaplanowano bowiem Dzień Otwarty NOSPR.

Kto weźmie udział w warsztatach, poczuje się jak prawdziwy muzyk. Dzieci będą nagrywały piosenkę do podkładu muzycznego, a dorośli nauczą się podstaw gry na skrzypcach. Zgłoszenie do zajęć należy wysłać na adres mailowy: m.drygalska@nospr.org.pl.

 

 

Od godziny 15:30 do 17:00 potrwa selfie time. Będzie to jedyna okazja żeby zrobić sobie zdjęcie przy instrumentach, na estradzie sali koncertowej NOSPR. Podczas Dnia Otwartego nie zabraknie również koncertów. O 11:00 wystąpi Orkiestra Dęta "Katowice", a o 14:00 zaplanowano koncert 4 x fortepian. O 16:00 rozpocznie się projekcja filmu "Przygody Księcia Achmeda", do którego, muzykę na żywo wykona zespół Lód 9. Na 18:30 zaplanowano pokaz filmu Powidoki i spotkanie z twórcami. Muzykę do ostatniego filmu mistrza Andrzeja Wajdy nagrała wlaśnie NOSPR.

 

 

Dzień otwarty rozpocznie się o godzinie 11:00, w siedzibie NOSPR w Katowicach. Wstęp na wszystkie imprezy jest wolny.

KATEGORIA:Spotkania
TERMIN:2017-06-17 (start 11:00)
Miejsce:NOSPR
Adres:Pl. Wojciecha Kilara 1, 40-202 Katowice
Telefon:32 73 25 320
Organizator:NOSPR Katowice
Coś się nie zgadza? Zgłoś błąd redakcji.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Ukryj filtry Ukryj filtry
Województwo dolnośląskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Kraj Śląsko-Morawski Kraj Ołomuniecki Opolski Północny Opolski Centralny Opolski Południowy Śląski Częstochowski Śląski Bytomski Śląski Sosnowiecki Śląski Gliwicki Śląski Katowicki Śląski Rybnicki Śląski Tyski Śląski Bielski
Kategoria
Festiwale
Festyny
Koncerty
Przedstawienia/spektakle
Wydarzenia sportowe
Wystawy
Spotkania
Warsztaty
Jarmarki
Gry terenowe
Turnieje
Imprezy muzyczne
Piknik
Wydarzenia w wybranym dniu
wyszukaj »
‹ wyczyść filtr
energylandiaEL
DOMINIAK
kratka
Rafał Jurowski
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam