Rozwiń filtry Filtry

Gliwice: Noc Naukowców Politechniki Śląskiej

AUTOR: Redaktor

Ta jedyna noc w roku zdarza się w październiku. Każdy może się wtedy poczuć jak uczony. Politechnika Gliwicka zaprasza w sobotę (13.10) na Noc Naukowców.

Gliwice: Noc Naukowców Politechniki Śląskiej

Dla gości przygotowano kilkaset wydarzeń. Będą pokazy multimedialne, warsztaty, laboratoria i wykłady z architektury, biologii, chemii, fizyki, informatyki, robotyki, języków obcych, kultury, literatury i sztuki, matematyki i życia codziennego. To niecodzienne, często humorystyczne podejście do nauki, spotkania z naukowcami oraz szalone eksperymenty.

 

 

W tym roku będzie można polatać dronami, poszukać przestępców w CSI Gliwice, spróbować kuchni molekularnej i zbaczyćm jak roboty LEGO toczą walki. Chętni zbudują mosty z makaronu, zaśpiewają po włosku, zatańczą po szkocku, albo pojeżdżą elektrycznymi bolidami.

 

 

Wydarzeń jest mnóstwo, więc, żeby najefektywniej przeżyć Noc Naukowców, warto wejść na stronę www.nocnaukowcow.com.pl i sporządzić plan najciekawszych zajęć.

 

 

Noc Naukowców Politechniki Śląskiej zaplanowano w sobotę, od godziny 15:00 do 22:00, w Gliwicach, Katowicach i Zabrzu. Wstęp jest wolny, ale na niektóre zajęcia obowiązują wcześniejsze rezerwacje.

KATEGORIA:Spotkania
TERMIN:2018-10-13 (start 15:00)
Miejsce:Politechnika Śląska
Adres:Akademicka 2A, 44-100 Gliwice
Telefon:
Email:
Organizator:Politechnika Śląska
Coś się nie zgadza? Zgłoś błąd redakcji.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Ukryj filtry Ukryj filtry
Województwo dolnośląskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Kraj Śląsko-Morawski Kraj Ołomuniecki Opolski Północny Opolski Centralny Opolski Południowy Śląski Częstochowski Śląski Bytomski Śląski Sosnowiecki Śląski Gliwicki Śląski Katowicki Śląski Rybnicki Śląski Tyski Śląski Bielski
Kategoria
Festiwale
Festyny
Koncerty
Przedstawienia/spektakle
Wydarzenia sportowe
Wystawy
Spotkania
Warsztaty
Jarmarki
Gry terenowe
Turnieje
Imprezy muzyczne
Piknik
Wydarzenia w wybranym dniu
wyszukaj »
‹ wyczyść filtr
kratka
energylandiaEL
Rafał Jurowski
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam
ewapod