Rozwiń filtry Filtry

Chorzów: Seans "Z wizytą u Pana Twardowskiego" w Planetarium Śląskim

AUTOR: Redaktor

"Z wizytą u Pana Twardowskiego" – to tytuł piątkowego (29.06) seansu w Planetarium Śląskim. Pan Twardowski będzie przewodnikiem po Srebrnym Globie i pomoże poznać jego tajemnice. Wszystko z okazji Dnia Dziecka.

Dawno temu, na Ziemi żył sobie szlachcic, który nazywał się Jan Twardowski. Czytał mądre księgi, zajmował się czarami i ponoć miał konszachty z diabłem. Dość powiedzieć, że Czart chciał porwać szlachcica do piekła. Już unosił go w powietrze, kiedy Twardowski zaczął się modlić i uciekł diabłowi. Nie wrócił jednak na Ziemię, ale wyladował na Księżycu. Tam właśnie podczas seansu przeniosą się widzowie.

 

 

Seans "Z wizytą u Pana Twardowskiego" rozpocznie się w piątek, o godzinie 12:00, w Planetarium Śląskim. Bilety kosztują: ulgowy 6 złotych, a normalny 12 złotych. Można kupić także bilet rodzinny dla 4 osób za 30 złotych.

KATEGORIA:Przedstawienia/spektakle
TERMIN:2018-06-29 (start 12:00)
Miejsce:Planetarium Śląskie
Adres:Al. Planetarium 4, 41-500 Chorzów
Telefon:32 745 27 28
Organizator:Planetarium Śląskie w Chorzowie
Coś się nie zgadza? Zgłoś błąd redakcji.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Ukryj filtry Ukryj filtry
Województwo dolnośląskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Kraj Śląsko-Morawski Kraj Ołomuniecki Opolski Północny Opolski Centralny Opolski Południowy Śląski Częstochowski Śląski Bytomski Śląski Sosnowiecki Śląski Gliwicki Śląski Katowicki Śląski Rybnicki Śląski Tyski Śląski Bielski
Kategoria
Festiwale
Festyny
Koncerty
Przedstawienia/spektakle
Wydarzenia sportowe
Wystawy
Spotkania
Warsztaty
Jarmarki
Gry terenowe
Turnieje
Imprezy muzyczne
Piknik
Wydarzenia w wybranym dniu
wyszukaj »
‹ wyczyść filtr
kratka
energylandiaEL
Rafał Jurowski
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam
ewapod