Rozwiń filtry Filtry

Żory: Noc Bibliotek w Miejskiej Bibliotece Publicznej

AUTOR: Redaktor

"Wolno czytać" to tytuł Nocy Bibliotek. Impreza odbędzie się w sobotę (4.06) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żorach.

Gwiazdą spotkania będzie pisarka Marta Fox, która dorosłym opowie o swojej poezji i książce "Zakochaj się mamo". Młodszym natomiast poleci "Przybij piątkę" i "Zielona Nikola". Początek spotkania autorskiego o godzinie 21:00.

 

 

Ponadto, w sobotni wieczór zaplanowano mnóstwo atrakcji. Z przewodnikiem-bibliotekarzem będzie można zwiedzić wszystkie zakamarki biblioteki. Miłośnicy kryminałów wezmą udział w podchodach z zagadkami i zadaniami. Swoją działalność zaprezentują Dyskusyjne Kluby Książki, a zainteresowani będą mogli uczestniczyć w warsztatach plastycznych, albo pograć w gry planszowe. O północy rozpocznie się czytanie niesamowitych histori UNPLAGGED, czyli w świetle latarek i świec.

 

 

Amatorzy nowinek technologicznych będą mogli skorzystać z warsztatów programowania robotów Finch, a na zajęciach z obsługi programu Tagxedo nauczą się tworzyć ciekawe grafiki. Na warsztaty należy się zapisać pod numerem telefonu: 32 43 44 584 wewętrzny 26. Zaplanowano także warsztaty parzenia herbaty, pogotowie literackie oraz profesjonalną sesję zdjęciową między książkami. Dla dzieci przygtowano Bajkową Poczekalnię.

 

 

Noc Bibliotek rozpocznie się w sobotę, o godzinie 20:00, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żorach. Wstęp jest bezpłatny. Uczestnicy proszeni są o przyniesienie latarek.

KATEGORIA:Spotkania
TERMIN:2016-06-04 (start 20:00)
Miejsce:Miejska Biblioteka Publiczna
Adres:os. Pawlikowskiego PU 13, 44-240 Żory
Telefon:32 43 44 584 wew. 26
Organizator:Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach
Coś się nie zgadza? Zgłoś błąd redakcji.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Ukryj filtry Ukryj filtry
Województwo dolnośląskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Kraj Śląsko-Morawski Kraj Ołomuniecki Opolski Północny Opolski Centralny Opolski Południowy Śląski Częstochowski Śląski Bytomski Śląski Sosnowiecki Śląski Gliwicki Śląski Katowicki Śląski Rybnicki Śląski Tyski Śląski Bielski
Kategoria
Festiwale
Festyny
Koncerty
Przedstawienia/spektakle
Wydarzenia sportowe
Wystawy
Spotkania
Warsztaty
Jarmarki
Gry terenowe
Turnieje
Imprezy muzyczne
Piknik
Wydarzenia w wybranym dniu
wyszukaj »
‹ wyczyść filtr
energylandiaEL
DOMINIAK
kratka
Rafał Jurowski
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam