Rozwiń filtry Filtry

Żory: Festiwal Podróży i Nauki OPINIE w Miejskim Ośrodku Kultury

AUTOR: Redaktor

Zatańczyć salsę i poznać kulturę kubańską można w Żorach. Do piątku (27.11) potrwa tam Żorski Festiwal Podróży i Nauki OPINIE. Są warsztaty taneczne, plastyczne i kulinarne, wystawy, koncerty oraz spotkania z Kubańczykami. Atrakcje przygotowano z myślą o dzieciach, młodzieży i dorosłych.

W czwartek (26.11) o 8:30 i 10:00 odbędą się treningi komunikacyjne. Teatrolożka Beata Kupisz oraz terapeutka Barbara Bania zapraszają na nie młodzież. Tytuł spotkań "W rytmach muzyki kubańskiej poszukiwanie swojego wewnętrznego rytmu". Będzie o przełamywaniu stereotypów dzieki teatrowi cienia, psychozabawie i tańcowi.

 

 

Natomiast antropolożka Dominika Nowak proponuje słodkie warsztaty. O 9:00 „Od gorzkiego kakao do słodkiej czekolady” – opowieść o pewnej podróży z Meksyku do Europy, którą zapamięta każde dziecko, a o 11:00 „Dzień muła” – o corocznej słodkiej tradycji w pewnym meksykańskim miasteczku.

 

 

Warsztaty odbywają się w Miejskim Ośrodku Kultury w Żorach. Wstęp na imprezy wolny, ale konieczna jest rezerwacja miejsca mailem: maloka.ngo@gmail.com.

 

KATEGORIA:Festiwale
TERMIN:2015-11-26 (start 08:30)
Miejsce:Miejski Ośrodek Kultury
Adres:Dolne Przedmieście 1, 44-240 Żory
Telefon:606 439 113
Organizator:MOK w Żorach
Coś się nie zgadza? Zgłoś błąd redakcji.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Ukryj filtry Ukryj filtry
Województwo dolnośląskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Kraj Śląsko-Morawski Kraj Ołomuniecki Opolski Północny Opolski Centralny Opolski Południowy Śląski Częstochowski Śląski Bytomski Śląski Sosnowiecki Śląski Gliwicki Śląski Katowicki Śląski Rybnicki Śląski Tyski Śląski Bielski
Kategoria
Festiwale
Festyny
Koncerty
Przedstawienia/spektakle
Wydarzenia sportowe
Wystawy
Spotkania
Warsztaty
Jarmarki
Gry terenowe
Turnieje
Imprezy muzyczne
Piknik
Wydarzenia w wybranym dniu
wyszukaj »
‹ wyczyść filtr
energylandiaEL
DOMINIAK
kratka
Rafał Jurowski
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam