Rozwiń filtry Filtry

Imprezy polecane przez Rodzinne Wyprawy, na które możecie się wyprawić całą rodziną.

Styczeń
19
Spotkania
19 stycznia 2019

Sobota z Mamą i Tata to propozycja wspólnego, aktywnego spędzenia czasu. Na spotkanie zaprasza Biblioteka Miejska w Opolu.

Styczeń
19
Spotkania
19 stycznia 2019

Stadion Miejski i Tyska Galeria Sportu otwierają swoje podwoje. W sobotę (19.01) będzie można zwiedzić ekspozycję stałą i miejsca zwykle niedostępne kibicom.

Styczeń
19
Warsztaty
19 stycznia 2019

"Zerkanie czyli natury światła podglądanie" odbędzie się w sobotę (19.01) w Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych. To specjalne pokazy z wykorzystaniem elementów optyki.

Styczeń
17
Spotkania
17 stycznia 2019

Wielbiciele planszówek opanowują w każdy czwartek Park Tradycji w Siemianowicach Śląskich. Każdy, kto lubi pogłówkować i chce poznać nowe osoby może wziąć udział w Klubie Gier Planszowych.

Styczeń
6
Spotkania
6 stycznia 2019

Trzech Króli jest niezwykłym dniem dla Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych. Wtedy organizowane jest Święto Światła. W niedzielę (6.01) odbędzie się po raz czternasty.

Grudzień
26
Wystawy
26 grudnia 2018

Świąteczny prezent dla zwiedzających przygotowało Muzeum Górnośląskie w Bytomiu. W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia zaprasza na bezpłatne zwiedzanie wystawy "Śląskie betlejki i szopki z Ameryki Południowej – Boże Narodzenie bez granic".

Grudzień
23
Jarmarki
23 grudnia 2018

Co roku, w każdą niedzielę Adwentu, w rudzkim opactwie odbywa się jarmark. Zorganizowano go, aby umilić czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia.

Grudzień
16
Spotkania
16 grudnia 2018

"Śląsko Wilijo, czyli świąteczne nastroje w skansenie" odbędzie się w niedzielę (16.12) w chorzowskim Parku Etnograficznym. Organizatorzy zapowiadają atrakcje i dla ciała, i dla ducha.

Grudzień
15
Warsztaty
15 grudnia 2018

Jeśli nie umiesz piec pierników, to w sobotę (15.12) odbędą się Opolskie Rodzinne Warsztaty Piernikowania. Zajęcia cukiernicze oraz inne zaplanowano w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu.

Grudzień
9
Spotkania
9 grudnia 2018

Jeśli Mikołaj chce spotkać innego Mikołąja powinien wybrać się do Opola. W niedzielę (9.12) organizowany jest 5. Marsz Mikołajów. To także okazja do zebrania darów, które trafią do potrzebujących.

 

Strona:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
...
87
»
Ukryj filtry Ukryj filtry
Województwo dolnośląskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Kraj Śląsko-Morawski Kraj Ołomuniecki Opolski Północny Opolski Centralny Opolski Południowy Śląski Częstochowski Śląski Bytomski Śląski Sosnowiecki Śląski Gliwicki Śląski Katowicki Śląski Rybnicki Śląski Tyski Śląski Bielski
Kategoria
Festiwale
Festyny
Koncerty
Przedstawienia/spektakle
Wydarzenia sportowe
Wystawy
Spotkania
Warsztaty
Jarmarki
Gry terenowe
Turnieje
Imprezy muzyczne
Piknik
Wydarzenia w wybranym dniu
wyszukaj »
‹ wyczyść filtr
kratka
energylandiaEL
Rafał Jurowski
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam
ewapod