Rozwiń filtry Filtry

Imprezy polecane przez Rodzinne Wyprawy, na które możecie się wyprawić całą rodziną.

Grudzień
20
Wystawy
20 grudnia 2018 - 4 lutego 2019

Zwyczaj przygotowywania bożonarodzeniowych szopek wędrował po świecie wraz z chrześcijanami. Jak wyglądały te, budowane w Ameryce Południowej oraz czym różną się od szopek śląskich, będzie można zobaczyć na wystawie "Śląskie betlejki i szopki z Ameryki Południowej – Boże Narodzenie bez granic" w Muzeum Górnośląskim.

Styczeń
20
Warsztaty
20 stycznia 2019

Opowieści nie znają granic i przenoszą nas do odległych światów. Takie będą Opowieści Parparuszy, czyli rodzinne warsztaty, które odbędą się w niedzielę (20.01), w Muzeum Śląskim.

Styczeń
20
Warsztaty
20 stycznia 2019

Czy lalki nocą śpią? - będą się zastanawiać uczestnicy warsztatów rodzinnych w nyskim muzeum. Kanwą zajęć stanie się wystawa fotografii Wiesi Hołyńskiej.

Styczeń
26
Spotkania
26 stycznia 2019

Trwa remont Bytomskiego Centrum Kultury, ale nie przeszkadzo on w zaplanowanych zajęciach. Sobotnie (26.01) spotkanie w Becekowym Pokoju Gier odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

 

Ukryj filtry Ukryj filtry
Województwo dolnośląskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Kraj Śląsko-Morawski Kraj Ołomuniecki Opolski Północny Opolski Centralny Opolski Południowy Śląski Częstochowski Śląski Bytomski Śląski Sosnowiecki Śląski Gliwicki Śląski Katowicki Śląski Rybnicki Śląski Tyski Śląski Bielski
Kategoria
Festiwale
Festyny
Koncerty
Przedstawienia/spektakle
Wydarzenia sportowe
Wystawy
Spotkania
Warsztaty
Jarmarki
Gry terenowe
Turnieje
Imprezy muzyczne
Piknik
Wydarzenia w wybranym dniu
wyszukaj »
‹ wyczyść filtr
kratka
energylandiaEL
Rafał Jurowski
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam
ewapod