Rozwiń filtry Filtry

Tychy: VII Metropolitalna Noc Teatrów w Teatrze Małym

AUTOR: Redaktor

Przedstawienia dla dorosłych i dla dzieci – to atrakcje Metropolitalnej Nocy Teatrów. Impreza rozpoczyna w sobotę (24.09) nowy sezon w Teatrze Małym w Tychach.

 

Noc jest sprawą umowną, bo pierwsze przedstawienie dla dzieci, "O Utopcu, który chciał się ożenić", rozpocznie się o godzinie 11:00. Potem będzie można jeszcze zobaczyć spektakle "Alicja" i "Czerwony Kapturek z Wilkowyj". Bezpłatne wejściówki na pokazy należy odebrać w kasie teatru.

 

 

Dla dorosłych natomiast przygotowano przedstawienie "Czaturang"” Autorskiego Teatru Ruchu WAMPA. Początek o 17:30 na dziedzińcu Teatru Małego. Wstęp jest wolny. O 18:30 posłuchać będzie można piosenek Edith Piaf . Bilety normalne na przedstawienie kosztują 40 złotych, a ulgowe 32. Na zakończenie imprezy, o 21:15, wystąpi Sebastian Ryś w monodramie "Zupa rybna w Odessie". Bilety kosztują 10 złotych.

 

 

Metropolitalna Noc Teatrów zagości także w Laboratorium Sztuki. O 17:00 zaplanowano przedstawienie "Powrót do Edenu" w wykonaniu tyskiego Teatru Gęba. Bilet kosztuje 10 złotych. Natomiast na Placu Baczyńskiego, o 22:30, zaprezentowany zostanie spektakl plenerowy "Szemkel" Teatru HoM.

KATEGORIA:Przedstawienia/spektakle
TERMIN:2016-09-24 (start 11:00)
Miejsce:Teatr Mały
Adres:ks. kard. Hlonda 1, 43-100 Tychy
Telefon:32 227 20 67
Organizator:Górnośląski Związek Metropolitalny
Coś się nie zgadza? Zgłoś błąd redakcji.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Ukryj filtry Ukryj filtry
Województwo dolnośląskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Kraj Śląsko-Morawski Kraj Ołomuniecki Opolski Północny Opolski Centralny Opolski Południowy Śląski Częstochowski Śląski Bytomski Śląski Sosnowiecki Śląski Gliwicki Śląski Katowicki Śląski Rybnicki Śląski Tyski Śląski Bielski
Kategoria
Festiwale
Festyny
Koncerty
Przedstawienia/spektakle
Wydarzenia sportowe
Wystawy
Spotkania
Warsztaty
Jarmarki
Gry terenowe
Turnieje
Imprezy muzyczne
Piknik
Wydarzenia w wybranym dniu
wyszukaj »
‹ wyczyść filtr
energylandiaEL
DOMINIAK
kratka
Rafał Jurowski
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam