Rozwiń filtry Filtry

Tychy: Potańcówka w stylu ludowym w Muzeum Miejskim

AUTOR: Redaktor

Doświadczeni tancerze oraz amatorzy świetnie będą się bawić na potańcówce w stylu ludowym, która odbędzie się w sobotę (2.07) w Dawnej Młótowni. To jedna z imprez tyskiego Lata w Muzeum.

Przed zabawą odbędą się warsztaty tańców tradycyjnych. Będzie okazja nauczyć się kilku śląskich tańców ludowych. Umiejętności przydadzą się w czasie potańcówki, podczas której zagra Kapela Fedaków. Zespół ma w repertuarze śląskie utwory taneczne oraz melodie ludowe z innych regionów Polski. Członkowie kapeli poprowadzą również ludowe zabawy.

 

 

Na potańcówkę zaproszone są dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy. Organizatorzy proszą, aby wszyscy zaopatrzyli się w wygodny ubiór i nieśliskie obuwie.

 

 

Potańcówka w stylu ludowym rozpocznie się w sobotę, o godzinie 18:30, w Dawnej Młótowni. Warsztaty zaplanowano na 17:00.

 

KATEGORIA:Warsztaty
TERMIN:2016-07-02 (start 17:00)
Miejsce:Dawna Młótownia
Adres:Katowicka 9, 43-100 Tychy
Telefon:32 327 18 23
Organizator:Muzeum Miejskie w Tychach
Coś się nie zgadza? Zgłoś błąd redakcji.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Ukryj filtry Ukryj filtry
Województwo dolnośląskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Kraj Śląsko-Morawski Kraj Ołomuniecki Opolski Północny Opolski Centralny Opolski Południowy Śląski Częstochowski Śląski Bytomski Śląski Sosnowiecki Śląski Gliwicki Śląski Katowicki Śląski Rybnicki Śląski Tyski Śląski Bielski
Kategoria
Festiwale
Festyny
Koncerty
Przedstawienia/spektakle
Wydarzenia sportowe
Wystawy
Spotkania
Warsztaty
Jarmarki
Gry terenowe
Turnieje
Imprezy muzyczne
Piknik
Wydarzenia w wybranym dniu
wyszukaj »
‹ wyczyść filtr
energylandiaEL
DOMINIAK
kratka
Rafał Jurowski
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam