Rozwiń filtry Filtry

Tychy: Jarmark Bożonarodzeniowy na Pl. Baczyńskiego

AUTOR: Redaktor

Bajkowo, magicznie i świątecznie zrobiło się w Tychach. Trwa tam Jarmark Bożonarodzeniowy.

Na straganach będzie można znajleźć ozdoby świąteczne i choinkowe, bombki, wyroby wędliniarskie, pachnące pierniki, sery, konfitury i czekolady, a także chleby i ciasta. Będzie także coś dla ducha, bo przygotowano koncerty, pokazy kulinarne, przedstawienia dla dzieci, ognisko, pokazy szczudlarza oraz warsztaty plastyczne dla dzieci i dorosłych.

 

 

W piątek (18.12), o 15:00, rozpocznie się program interaktywny dla dzieci „Z Mikołajem przez świat”. Potem będzie olimpiada zimowa, Ice Show, a na zakończenie koncert Bluestorałki w wykonaniu Adama Kulisza i Krzysztofa Głucha.

 

 

W sobotę (19.12), o 15:00, dzieci zaproszone sa na bajkę zatytułowaną "Cudowna Podróż". Później odbędzioe się olimpiada zimowa, pokaz kulinarny, koncert Rafała Brzozowskiego, a na koniec Fireshow.

 

 

W niedzielę (20.12), o 14:00, rozpocznie się program interaktywny dla dzieci „Sekrety św. Mikołaja”. Tego dnia odbędzie się także koncert świąteczny zespołu Gruba Ferajna, olimpiada zimowa, pokaz kulinarny i koncert Golec uOrkiestra.

 

 

Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się w Tychach, na pl. Baczyńskiego. Początek imprezy o godzinie 15:00, a w niedzielę o 14:00.

KATEGORIA:Jarmarki
TERMIN:2015-12-18 (start 15:00) - 2015-12-20
Miejsce:Pl. Baczyńskiego
Adres:Pl. Baczyńskiego, 43-100 Tychy
Telefon:
Email:
Organizator:Urząd Miasta Tychy
Coś się nie zgadza? Zgłoś błąd redakcji.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Ukryj filtry Ukryj filtry
Województwo dolnośląskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Kraj Śląsko-Morawski Kraj Ołomuniecki Opolski Północny Opolski Centralny Opolski Południowy Śląski Częstochowski Śląski Bytomski Śląski Sosnowiecki Śląski Gliwicki Śląski Katowicki Śląski Rybnicki Śląski Tyski Śląski Bielski
Kategoria
Festiwale
Festyny
Koncerty
Przedstawienia/spektakle
Wydarzenia sportowe
Wystawy
Spotkania
Warsztaty
Jarmarki
Gry terenowe
Turnieje
Imprezy muzyczne
Piknik
Wydarzenia w wybranym dniu
wyszukaj »
‹ wyczyść filtr
energylandiaEL
DOMINIAK
kratka
Rafał Jurowski
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam