Rozwiń filtry Filtry

Racibórz: Pływadło 2017

AUTOR: Redaktor

"Wspólne święto nam wypadło, 800 lat ma Racibórz, 50 Kuźnia i 18 pływadło"- pod takim hasłem odbędzie się tegoroczny spływ na nietypowych jednostkach. Uczestnicy wyruszą w sobotę (10.06), z Bulwarów nadodrzańskich w Raciborzu, a w niedzielę (11.06) dotrą do Kędzierzyna-Koźla.

Pływadło to jednostka pływająca, zbudowana według sztuki żeglarskiej, nie dłuższa niż 12 metrów. Należy nią pokonać 42 kilometry. W pierwszy dzień, o godzinie 12:00, zawodnicy wyruszą Odrą do Dziergowic, a następnego do Przystani "Szkwał w Kędzierzynie-Koźlu. Spodziewani są tam około godziny 16:00.

 

 

Mna lądzie, zmaganiom żeglarzy będą towarzytszyły liczne atrakcje. W sobotę, w Turzu, w dorzeczu Rudy i Odry, od godziny 16:00 zaplanowano festyn. Od 18:00, w Raciborzu, na nabrzeżu rozpoczną się koncerty. W niedzielę, w Kędzierzynie-Koźlu, o 14:00 początek koncertó oraz pokaz i warsztaty sekcji bębnów afrykańskich MOK.

 

KATEGORIA:Spotkania
TERMIN:2017-06-10 (start 12:00) - 2017-06-11
Miejsce:Bulwary Nadodrzańskie
Adres:Zamkowa, 47-400 Racibórz
Telefon:
Email:
WWW:
Organizator:Miasto Kędzierzyn-Koźle, Miasto Racibórz
Coś się nie zgadza? Zgłoś błąd redakcji.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Ukryj filtry Ukryj filtry
Województwo dolnośląskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Kraj Śląsko-Morawski Kraj Ołomuniecki Opolski Północny Opolski Centralny Opolski Południowy Śląski Częstochowski Śląski Bytomski Śląski Sosnowiecki Śląski Gliwicki Śląski Katowicki Śląski Rybnicki Śląski Tyski Śląski Bielski
Kategoria
Festiwale
Festyny
Koncerty
Przedstawienia/spektakle
Wydarzenia sportowe
Wystawy
Spotkania
Warsztaty
Jarmarki
Gry terenowe
Turnieje
Imprezy muzyczne
Piknik
Wydarzenia w wybranym dniu
wyszukaj »
‹ wyczyść filtr
energylandiaEL
DOMINIAK
kratka
Rafał Jurowski
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam