Rozwiń filtry Filtry

Kędzierzyn-Koźle: XXX Szantki

AUTOR: Redaktor

Trzydziesty raz spotkają się w Kędzierzynie-Koźlu wielbiciele piosenki żeglarskiej i poezji morskiej. W czwartek (15.03) rozpoczynają się jubileuszowe Szantki.

 

W Domu Kultury "Koźle", w czwartek, o godzinie 18:00, zaplanowano wernisaż wystawy Ryszarda Sobieszczańskiego i promocję książki "Rejs po dziejach opolskiego żeglarstwa". W piątek (16.03), w Domu Kultury "Chemik", o godzinie 10:00, na koncert dla dzieci zatytułowany "Morze nie jest dla leniucha" zapraszają "Zejman i Garkumpel". Natomiast w Domu Kultury "Koźle", o 18:30 rozpocznie się Abordaż Tawerny, a o 19:00, "Wieczór wspomnień". W ostatnim dniu Szantek, w sobotę (17.03), imprezy odbywać się będą w Domu Kultury "Koźle". O 17:30 początek Abordażu Tawerny, a o18:00 Wieczoru Poezji Morskiej "Na fale księżyc blask swój siał…". O 20:00 rozpocznie się "Wieczór Galowy" z udziałem min.: Flash Creep, Jerzego Porębskiego i Dominiki Żukowskiej.

KATEGORIA:Festiwale
TERMIN:2018-03-15 (start 18:00) - 2018-03-17
Miejsce:Dom Kultury "koźle"
Adres:Skarbowa 10, 47-200 Kędzierzyn-Koźle
Telefon:77 48 02 552
Organizator:Miejski Ośrodek Kultury "Chemik" w Kędzierzynie-Koźlu
Coś się nie zgadza? Zgłoś błąd redakcji.
Dziękujemy za dodanie komentarza.
Ukryj filtry Ukryj filtry
Województwo dolnośląskie Województwo wielkopolskie Województwo łódzkie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Kraj Śląsko-Morawski Kraj Ołomuniecki Opolski Północny Opolski Centralny Opolski Południowy Śląski Częstochowski Śląski Bytomski Śląski Sosnowiecki Śląski Gliwicki Śląski Katowicki Śląski Rybnicki Śląski Tyski Śląski Bielski
Kategoria
Festiwale
Festyny
Koncerty
Przedstawienia/spektakle
Wydarzenia sportowe
Wystawy
Spotkania
Warsztaty
Jarmarki
Gry terenowe
Turnieje
Imprezy muzyczne
Piknik
Wydarzenia w wybranym dniu
wyszukaj »
‹ wyczyść filtr
energylandiaEL
DOMINIAK
kratka
Rafał Jurowski
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam