Rozwiń filtry Filtry

O nas

Najlepsze wspomnienia z dzieciństwa dotyczą zwykle momentów, które spędzało się wspólnie z rodzicami. Oczywiście okoliczności musiały być wyjątkowe. RodzinneWyprawy.pl to serwis turystyczno-rekreacyjny, który może inspirować do atrakcyjnych, wspólnych wypadów. Powstał trochę z lenistwa. Jego ideą jest gromadzenie w jednym miejscu najpełniejszych i najbardziej aktualnych informacji o atrakcjach i imprezach, które mogą zainteresować rodziny z dziećmi. To najlepsze źródło takich wiadomości o województwach śląskim i opolskim. Ponieważ jest to region przygraniczny, jego mieszkańcy często wybierają się na wycieczki do Czech. Stąd w serwisie znajdziesz również opis ciekawych miejsc w Kraju Śląsko-Morawskim i Ołomunieckim.

 

Jesteśmy mieszkańcami Śląska i zawsze lubiliśmy odwiedzać ciekawe miejsca oraz bywać na różnych imprezach. Od kiedy pojawiły się dzieci, sprawa stała się trudniejsza, bo nie z każdym dzieckiem i nie wszędzie da się pojechać. Internet jest fantastycznym wynalazkiem, ale znalezienie w nim konkretnych informacji zabiera zbyt dużo czasu. Dla ułatwienia sobie życia postanowiliśmy stworzyć serwis, w którym będą najpełniejsze informacje o atrakcjach i imprezach jakie mogą zainteresować osoby o podobnych do naszych potrzebach. Nieocenioną pomocą są także rezenzje i komentarze pisane przez użytkowników.

 

W dziale "Wydarzenia" znajdziesz aktualne informacje o imprezach odbywających się na interesującym nas terenie. Dział "Miejsca Turystyczne" zawiera opisy atrakcji turystycznych, sportowych i rekreacyjnych. W dziale "Artykuły" jest miejsce na przewodniki po miejscowościach, opisy wycieczek, porady oraz ciekawostki. Dział "Recenzje" zawiera opinie użytkowników portalu na temat atrakcji lub wydarzenia. Zachęcamy Cię do oceniania atrakcji oraz imprez, poprzez przyznawanie im gwiazdek. Można to zrobić po zalogowaniu się do serwisu.

 

Wiemy, że co dwie głowy to nie jedna, a co dopiero nieograniczona ich ilość, dlatego liczymy na współpracę osób korzystających z portalu RodzinneWyprawy.pl. Jeśli nie masz czasu na opisywanie wydarzeń, albo ciekawych miejsc możesz przesłać nam wiadomość, a my opowiemy o tym innym użytkownikom portalu.

 

 

 

 

energylandiaEL
DOMINIAK
kratka
Rafał Jurowski
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam