Rozwiń filtry Filtry

Dla prasy

Rodzinne Wyprawy.pl to portal turystyczno-rekreacyjny. Zawiera najpełniejsze i najbardziej aktualne informacje o atrakcjach i imprezach, które mogą zainteresować rodziny z dziećmi. To najlepsze źródło takich wiadomości w województwach śląskim i opolskim. Ponieważ jest to region przygraniczny, jego mieszkańcy często wybierają się na wycieczki do Czech. Stąd w serwisie opis ciekawych miejsc w Kraju Śląsko-Morawskim i Ołomunieckim. Dzięki informacjom zawartym w portalu można zaoszczędzić czas - zamiast przeglądać wiele stron internetowych, wystarczy zajrzeć na RodzinneWyprawy.pl.

 

Serwis dotyczy dwóch województw, a tworzący go dziennikarze od wielu lat przemierzają obydwa. Dzięki temu w serwisie jest mnóstwo opisów ciekawych, często unikalnych miejsc oraz wiadomości o imprezach.  

 

W nazwie serwisu znalazło się słowo "rodzinne", bo ideą jest pomoc rodzicom, którzy chcą się gdzieś wybrać z dzieckiem, ale nie wiedzą, czy atrakcja jest właściwa dla ich pociechy. Wskazówką mogą być recenzje pisane przez innych użytkowników. Treść serwisu jest jednak na tyle uniwersalna, że przyda się także osobom bezdzietnym.

 

W dziale "Wydarzenia" znajdują się aktualne informacje o imprezach odbywających się na interesującym nas terenie. Dział "Miejsca Turystyczne" zawiera opisy atrakcji turystycznych, sportowych i rekreacyjnych. W dziale "Artykuły" jest miejsce na przewodniki po miejscowościach, opisy wycieczek, porady oraz ciekawostki. Dział "Recenzje" zawiera opinie użytkowników portalu na temat atrakcji lub wydarzeń. Użytkownicy mogą oceniać atrakcje lub imprezy, przyznając im gwiazdki.

energylandiaEL
DOMINIAK
kratka
Rafał Jurowski
energylandia
Maciek
GosiaK
Tomek
jerzy.hodor
aza123
Jurg
Redaktor
joaska
Adam